مرکز خرید گلاب در تهران و شهرستان های کشور - مرجع خرید و فروش انواع عرقیات گیاهی طبیعی | عرقیات
فروش سایت
خانه / گلاب / مرکز خرید گلاب در تهران و شهرستان های کشور

مرکز خرید گلاب در تهران و شهرستان های کشور

گلاب از جمله یکی از عرقیات مفید و استثنایی است که از گلبرگ گل محمدی تولید می شود و خرید و فروش بالایی دارد. این محصول ارزشمند به دلیل فواید و استفاده های زیادی که دارد مورد توجه همه می باشد و عطر خوش و دل‌انگیز این محصول نیز باعث محبوبیت آن شده است. همانگونه که همه می دانیم کاشان خواستگاه این محصول است و انواع برندها و اشکال مختلف آن را در بهترین کیفیت ها تولید نموده و وارد بازار می کند. در مرکز خرید گلاب نیز باکیفیت‌ترین این محصول ارائه می شود و مشتری با مراجعه با این مراکز می توان متناسب با نیاز خود نوع دلخواه را خرید کرد. 

مرکز خرید گلاب در تهران و شهرستان های کشور

لیست مراکز خرید گلاب در کشور

لیست مراکز خرید گلاب در کشوراگر به لیست مراکز خرید گلاب در کشور نگاهی انداخته باشیم متوجه خواهیم شد که مراکز مختلفی در این عرصه فعالیت دارند و هر کدام به نوعی تامین کنندگان این محصول هستند. لذا برخی عمده فروش و برخی خرده فروش اند که با اهداف مشخصی در این عرصه فعالیت دارند و علاوه بر کسب سود خود به رضایت مندی مشتری نیز فکر می کنند‌.

این مراکز معتبر هر کدام دو اصل مهم را رعایت می کنند و آن ارائه گلاب ناب با عیار بالا و به تناسب آن قیمت مناسب می باشد که همین باعث کسب اعتبار آنها در بازار و بالارفتن حسن شهرت آنها خواهد بود که در نتیجه در میزان فروش آنها نیز تاثیرگذار می باشد. 

جهت خرید گلاب اصل کاشان با مراجعه به این مراکز می توان برند و مدل دلخواه خود را خریداری کرد چون این مراکز به دلیل تنوع بالایی که در فروش خود دارند پاسخگوی همه‌ی مشتریان می باشند. خرید عرقیات کاشان به صورت اینترنتی و آنلاین نیز در فضای مجازی انجام می شود که راحت ترین خرید می باشد.

تهیه ارزان ترین انواع گلاب

تهیه ارزان ترین انواع گلابجهت تهیه ارزان ترین انواع گلاب نیاز است که به مراکزی مراجعه نمود که عرضه کننده بدون واسطه هستند چون مشتری با حذف واسطه ها توانسته قیمت را کاهش داده و باصرفه تر خرید کند. برخی دیگر از مراکز بنابه دلایل مختلفی سعی می کنند که محصولشان را ارزانتر عرضه کنند و فروش خود را بالا برده و به علاوه به اعتباری نیز در بازار دست پیدا کنند.

مثلا برخی فروشندگان و یا تامین کنندگان با بازاریابی و تبلیغات گسترده محصول خود از سود خود کاسته و محصول را با قیمت کمتر عرضه می کنند بدین صورت فروش آنها افزایش یافته و سود نیز بالا خواهد رفت. همانطور که همه می دانیم خرید عمده گلاب دارای کمترین نرخ ممکن است و همه ی مراکز نیز به کسی که تیراژبالا خرید کند تخفیفات ویژه ای می دهد. 

عوامل موثر در فروش گلاب در کشور

عوامل موثر در فروش گلاب در کشورعوامل زیادی در کشور در میزان فروش گلاب تاثیرگذار است که به ذکر برخی از آنها خواهیم پرداخت. مانند:

 • هرچه کیفیت گلاب بالاتر باشد و به تناسب آن قیمت آن نیز مناسب‌تر باشد دارای فروش بالایی است.
 • هرچه میزان نیاز بازار به این محصول بنابه دلایلی بالا برود باعث افزایش فروش خواهد شد.
 • میزان صادرات نیز بر میزان فروش موثر است و هر چه صادرات این محصول افزایش یابد در نتیجه بر میزان فروش آن در داخل و خارج از کشور افزوده می شود. 
 • در صورت مناسب بودن قیمت این محصول قدرت خرید مشتری بالا رفته در نتیجه بر تعداد مشتریان افزوده خواهد شد. 
 • با بالا رفتن کاربرد گلاب در صنایع مختلف فروش آن نیز زیاد می شود.

عرضه مستقیم گلاب در کشور

عرضه مستقیم گلاب در کشورعرضه مستقیم گلاب در کشور توسط چندین مرکز انجام می شود. اولین عرضه کننده بدون واسطه خود تولید کننده است که محصول خود را بدون واسطه با کمترین قیمت به فروش می رساند. کسانی که فاصله و مساحت زیادی با تولید کننده دارند و دسترسی راحتی ندارند می توانند به دفاتر فروش آن در نقاط مختلف کشور مراجعه کنند.

حتی سایت های فروش مختلفی نیز وجود دارد که متعلق به این مراکز هستند و گلاب را بدون واسطه و مستقیم به فروش می رسانند. همچنین در عرضه مستقیم، این محصول به دو صورت آماده و سفارشی بدست مشتری می رسد که در نوع سفارشی باید مدل، سایز، تعداد و ابعاد گلاب را سفارش نموده و طبق آن خرید  کرد.

در عرضه مستقیم واسطه ها حذف می شوند و در مقابل در عرضه غیر مستقیم این محصول از تولیدکننده بدست واسطه ها می رسد و از طریق آن به دست مصرف کننده خواهد رسید. لذا در این صورت واسطه ها قیمت ها را بالا می برند تا خود نیز در بخشی از سود سهیم باشند و همین باعث افزایش قیمت خواهد شد. 

لیست قیمت فروش گلاب در کشور

لیست قیمت فروش گلاب در کشورلیست آماده قیمت فروش گلاب را در کشور به طرق مختلفی می توان بدست آورد مانند مراجعه به سایت های فروش و اطلاع از این قیمت نیز به خرید بهتر مشتری کمک خواهد نمود. گلاب در بازار در انواع مختلف تولید می شود که بسته به خلوص و عیار آنها دارای قیمت های مختلفی هستند.

مثلا گلاب دوآتشه به دلیل اینکه از خلوص و عیار بالایی برخوردار است قیمت بیشتری دارد. قیمت گلاب در صورتی که میزان برداشت این محصول و در نتیجه میزان تولید آن بالا باشد دارای نرخ کمتری بوده و خرید عمده آن نیز نرخ کمتری دارد. هنچنین برای خرید ارزان ترین گلاب در بازار بهتر است آن را بدون واسطه خریداری نمود.

تولیدکننده نیز بر اساس موارد مختلفی مانند هزینه تولید، میزان عرضه و تقاضا، میزان تولید و کیفیت نرخ آن را تعیین می کند. برندهای مختلف این محصول دارای نرخ های مختلفی هستند چون هر کدام از گونه های مختلفی استفاده کرده و به طرق مختلفی آن را تولید و روانه بازار می کنند.

فروش عمده گلاب در کشور

فروش عمده گلاب در کشورفروش عمده گلاب در کشور توسط مراکزی که به خرید و فروش این محصول می پردازند و آن را عمده در نقاط مختلف کشور عرضه می کنند صورت می گیرد. این مراکز اغلب گلاب را از تولیدی ها در برندهای مختلف و مستقیم خریداری نموده و بدست خرده فروشان می رسانند. 

 خرید از مراجع عمده فروش دارای مزایایی نیز می باشد مثلا خریدار می تواند به دلیل تنوع برند و محصولات او متناسب با سلیقه‌ی خود هر مارکی را خریداری کند. این فروشندگان به صورت پراکنده و متمرکز در سطح شهر وجود دارند که در وسعت زیادی عرضه کننده گسترده گلاب ناب کاشان هستند.

گلاب در عمده فروشی ها در دو نوع معمولی و دو آتشه به فروش می رسد. نوع معمولی از بخار:  آب و گل تهیه می شود در حالی که نوع دو آتشه از بخار: آب و عرق گلاب تهیه می شود. همچنین گلاب دارای عیار مختلفی است و هر چه عیار آن بالاتر باشد باکیفیت تر است. مثلا گلابی که عیار آن بالاتر است از آب کمتر ولی گل بیشتر در تولید آن استفاده می شود در نهایت مرغوبیت بسیار بیشتری دارد. 

نماینگی فروش گلاب در کشور

نماینگی فروش گلاب در کشورنمایندگی فروش گلاب در کشور در نقاط مختلف وجود دارد و با هدف فروش مستقیم ایجاد شده اند. لذا با پشتیبانی از برند خود و شناسایی مشتری و بازاریابی به جذب مشتری پرداخته و با حضور فعال در این عرصه از دیگر رقبا پیشی گرفته و با توجه به نیاز هر منطقه به فروش تخصصی انواع گلاب می پردازند. 

این مرکز با هدف ارائه گلاب درجه یک با نرخ مناسب ایجاد شده و جهت کسب رضایت مشتری و بدست آوردن اعتبار در بازار در تلاش می باشد. بنابراین همین ویژگی این مرکز باعث موفقیت این مجموعه و سرشناس شدن آن در بین مردم شده است. فروش گلاب توسط نماینده به صورت عمده می باشد که خریداران آن نیز اکثرا کاسبان فعال در این عرصه هستند.

نماینده با تولید کننده ارتباط مستقیمی دارد و پرفروش ترین گلاب را به تولیدی معرفی نموده و به بهتر شدن کیفیت این محصول کمک می کند. همچنین علاوه بر خرید از نماینده می توان از خدمات و مشاورات آن بهره مند شد و از انواع گلاب و قیمت های آن از این طریق اطلاع کسب نمود. 

خرید گلاب به صورت فله ای در کشور

خرید گلاب به صورت فله ای در کشورجهت خرید گلاب به صورت فله ای در کشور باید به تولیدی ها و کارگاه های گلاب گیری مراجعه و آن را خرید کرد. خریدار نیز این محصول را در اوزان دلخواه می تواند خرید کند که دارای قیمت کمتری نیز می باشد چون هزینه ای برای بسته بندی آن صورت نگرفته است.

برخی کارخانه داران این گلاب را فله ای از کاشان تهیه نموده و در اوزان مختلف بسته بندی و وارد بازار می کنند. خرید گلاب به صورت فله ای نیز در انواع اعیار و خلوص مختلفی صورت می گیرد. گلاب فله ای نیز مانند بسته بندی شده آن دارای مصارف گوناگونی می باشد.

 نحوه مصرف گلاب نیز بسته به نوع استفاده آن فرق دارد مثلا از گلاب به عنوان خوشبو کننده استفاده می کنند. به عنوان خوراکی در انواع غذاها و نوشیدنی ها استفاده می شود. مثلا در تهیه شربت، مربا، شیرینی، حلوا، چای، و ….

فروشندگان گلاب در کشور

فروشندگان گلاب در کشورفروشندگان گلاب در کشور در نقاط مختلف ارائه دهنده بوده و با در نظر گرفتن اصل مشتری مداری و بخش اعظمی از نیاز بازار را رفع می کنند. این فروشندگان معتبر سعی می کنند برندهایی را عرضه کنند که به علت باکیفیت بودن آنها در بازارهای داخلی حرفی برای گفتن داشته باشند. 

این عرضه کنندگان به دلیل ارائه باکیفیت ترین گلاب باعث ایجاد انگیزه در مشتری برای خرید بوده و با اطلاع رسانی در مورد محصول مشتری را برای خرید بهتر راهنمایی می کنند. برخی از این مراکز دارای شعبات مختلفی در بازار هستند و به این ترتیب توانسته اند فروش بالایی داشته باشند. بعضی تولید کنندگان خود دارای فروشگاهی بوده و محصولات خود را مستقیم در آنجا عرضه می کنند.

کارخانجات تولید کننده گلاب در کشور

کارخانجات تولید کننده گلاب در کشورکارخانجات تولید کننده گلاب در کشور زیاد هستند که با تولیدات گسترده ای که داشته اند توانسته نیاز داخلی بازار را تامین کنند. یکی از این تولیدی ها تولید کننده گلاب ممتاز است که با بهره گیری از دستگاه های روز و آزمایشگاه های پیشرفته و دانش روز بهترین گلاب را با خلوص بالایی تولید کند. 

این فعال اقتصادی با تحت کنترل قرار دادن تمام فعالیت های موثر برکیفیت و توجه به نیاز های تشریحی و تلویحی مشتری توانسته در بازار اعتبار کسب نموده و علاوه بر عرضه محصولات خود در داخل کشور آن را در بازارهای خارجی نیز صادر کند. تولیدکننده انواع گلاب را در اوزان مختلف و در ظروف شیشه ای و پلاستیکی بی رنگ بسته بندی نموده و در کارتن های بزرگ وارد بازار می کند.

گلاب در دو نوع صنعتی و سنتی تولید می شود که در نوع صنعتی بین دیگ گل و آب با دیگ عرق گیر یک مخزنی وجود دارد که اسانس آن را می گیرد‌. ولی در گلاب گیری سنتی این مخزن وجود ندارد و اسانس گلاب وارد عرق آن می شود و به همین دلیل نوع سنتی دارای عطر و بوی و عیار بیشتری است و در نتیجه نرخ بیشتری نیز دارد. 

راهنمای خرید گلاب اصل

راهنمای خرید گلاب اصل

 • حین خرید باید به تاریخ تولید و تاریخ مصرف درج شده بر روی محصول توجه نمود.
 • گلاب بی رنگ و شفاف است و از ناخالصی بدور می باشد.
 • این محصول دارای طعم تلخ و گس ولی زودگذر است که در چند ثانیه بعد از خورده شده تلخی آن جذب دهان شده و از بین می رود. 
 • جهت خرید گلاب بهتر است از برندهای معتبر خرید نمود و از اصل بودن گلاب نیز اطمینان حاصل نمود. 
 • گلاب طبیعی دارای نشان استاندارد و نشان بهداشتی بودن است و در تولید آن شئونات بهداشتی رعایت شده است.

برند های برتر تولید کننده گلاب در کشور

برند های برتر تولید کننده گلاب در کشوربرندهای برتر تولید کننده گلاب در کشور دارای ویژگی یک گلاب ناب هستند و از خلوص بالایی برخوردار اند. همچنین در تولید آنها از مواد اولیه مرغوب و درجه یک استفاده شده است. این برندها به دلیل کیفیت بالایی که دارند اکثرا دارای پلمپ صادراتی بوده و در بازارهای خارجی نیز طرفدار دارند.

بهترین مارک گلاب در بازار سرشناس بوده و از اعتبار بالایی برخوردار است و عرضه و فروش بالایی نیز دارد. گلاب برتر و طبیعی دارای خواص فوق‌العاده ای است

 • خواص گلاب برای لاغری بسیار مفید است.
 • خواص گلاب برای چشم مفید است و گرد و غبار آلودگی، قرمزی، التهاب، قرمزی، مواد آرایشی پاک می کند.
 • خواص گلاب براي پوست خشک و چرب بسیار مفید است و برای پوست خشک با موز مخلوط و برای پوست چرب با سفیده تخم مرغ، عسل و آرد مخلوط و استعمال شود. 
 • معجزه گلاب برای پوست بسیار زیاد است و زیبا کننده پوست بوده و انواع بیماری های پوست را درمان می کند.
 •  گلاب برای جوش صورت مفید است و باید به همراه آبلیمو به صورت مالیده شود.
 • گلاب و فشار خون با هم سازگاری زیادی دارند و این محصول به دلیل آرامبخش بودن و مفید بودن برای قلب فشار خون را نیز پایین می آورد.
 • عوارض گلاب برای چشم به خاطر الرژی زا بودن آن است و کسانی که حساسیت دارند استفاده نکنند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش گلاب و کارخانجات تولید کننده آن در ایران

انسان ها همیشه از اسانس گیاهان و گل ها برای مصارف مختلفی استفاده می کنند. یکی از گل هایی که به شدت مورد علاقه انسان قرار گرفته و از آن اسانس معطری تولید می کنند

دیدگاهتان را بنویسید