فروش سایت
خانه / عرقیات گیاهی / قیمت فروش گلاب و کارخانجات تولید کننده آن در ایران

قیمت فروش گلاب و کارخانجات تولید کننده آن در ایران

انسان ها همیشه از اسانس گیاهان و گل ها برای مصارف مختلفی استفاده می کنند. یکی از گل هایی که به شدت مورد علاقه انسان قرار گرفته و از آن اسانس معطری تولید می کنند، گل محمدی است. این گل در واقع یه واریته خاص از خانواده گل های رز است. کشور ایران سال های زیادی است که از این گل ماده ای به نام گلاب را استخراج می نماید. به دلیل تولید مناسب این محصول در کشور قیمت فروش گلاب مناسب می باشد و کارخانجات تولیدکننده آن نیز همین هدف را دنبال می کنند.

قیمت فروش گلاب و کارخانجات تولید کننده آن در ایران

کارخانجات تولید کننده گلاب

کارخانجات تولید کننده گلابگل محمدی دارای عطر و بوی بسیار مطبوعی است. این عطر و بوی خوب باعث شده که بسیاری از ایرانیان برای خوش عطر کردن غذاهایشان از گلاب استفاده نمایند. رنگ گل محمدی معمولا صورتی است که البته در مناطق مختلف می تواند به دلیل شرایط آب و هوایی دارای رنگ های متفاوتی باشد. برای تهیه گلاب فقط از گلبرگ های این گیاه استفاده می کنند. به دلیل استفاده زیاد مردم از این محصول بازار گلاب و خرید و فروش آن دارای رونق فراوانی است. با توجه به اینکه فروش عمده گلاب در سطح کشور در حال انجام است، همه افراد می توانند آن را به صورت عمده تهیه نمایند.

گلاب بر اثر فرایند تقطیر به دست می آید که معمولاً در کارگاه ها و کارخانجات تولید کننده گلاب، این محصول به مقدار مختلفی تولید و به بازار برای فروش عرضه می شود. نکته قابل توجه این است که ایران بزرگترین تولیدکننده گلاب در جهان است که این موضوع تاریخ و سابقه ی ایران در این زمینه را به خوبی نشان می دهد. برای این که بهتر به این موضوع پی ببریم می توانیم به کتب تاریخی نگاه کنیم تا بتوانیم اثر آن را در طب سنتی نیز به خوبی مشاهده کنیم. به طور کلی فواید این محصول باعث شده که به عنوان یکی از محبوب ترین عرقیات ایران شناخته شود.

لیست قیمت فروش گلاب

لیست قیمت فروش گلابگلاب در شهر های متعددی تولید می شود. هر کجا که بستر برای کشت و رشد گل محمدی فراهم باشد می تواند به محل تولید گلاب تبدیل گردد. منطقه کاشان در استان اصفهان قطب تولید گلاب در کشور است و در واقع مهم ترین محصول این منطقه به شمار می رود.اگر بخواهید از کاشان برای کسی سوغاتی ببرید قطعا بهترین گزینه گلاب خواهد بود. البته مناطق دیگری نیز در ایران و جهان وجود دارند که تولید آن را به صورت انبوه انجام می دهند که آن ها را نام می بریم.

  • شهرستان کاشان
  • شهرستان میمند
  • شهرستان داراب
  • شهرستان دامغان

قیمت گلاب در این مناطق کمی با هم تفاوت دارد که این موضوع به دلیل درجه کیفی این محصولات می باشد. با توجه به درجه یک بودن گلاب کاشان بهترین انتخاب برای شما استفاده از محصولات این شهر خواهد بود. برای این که براحتی بتوانید این دسته از گلاب ها را تهیه کنید، به مراکز فروش گلاب اصل کاشان مراجعه کنید. بوته های کشت شده در این شهرستان به دلیل شرایط اقلیمی مناسب دارای گلهای درشت و معطر هستند که این موضوع باعث شده اسانس های درجه یک از آن تولید گردد.

 

تهیه ارزان ترین گلاب

تهیه ارزان ترین گلابپس از برداشت گل ها در موعد مقرر، آن ها را به درون دیگ های مخصوص می ریزند و مقداری آب نیز به آن اضافه می نمایند. بخار آب از لوله ها حرکت کرده و پس از انجام فرآیند تقطیر، به درون ظرف جدید به صورت مایع وارد می شود. هر چه میزان گلبرگ ها بیشتر باشد کیفیت گلاب تولیدی نیز به نسبت بالاتر خواهد بود. سپس آن را به درون شیشه گلاب می ریزند و برای مصرف عمومی به بازار عرضه می نمایند. گلاب مدنی کاشان یکی از بهترین برند های ایران در زمینه گلاب می باشد که اگر به نمایندگی گلاب بروید، انواع آن را مشاهده خواهید کرد.

البته این فرآیندی که توضیح داده شد برای تولید سایر عرقیات نیز به کار می رود. همیشه سعی کنید برای تشخیص عرقیات اصل از افرادی که در این زمینه صاحب نظر هستند کمک بگیرید. به طور کلی اگر به سلامتی خود و اطرافیان اهمیت می دهید، حتماً از عرقیات به مقدار لازم استفاده نمایید. در ادامه این مقاله اطلاعات بیشتری درباره تاثیر درمانی گلاب بر روی بدن انسان به شما داده خواهد شد. ابن سینا جزو کسانی است که به بیماران خود برای درمان گلاب را پیشنهاد می داده است.

انواع گلاب کدام اند؟

انواع گلاب کدام اند؟در شهرستان کاشان دو بخش نیاسر و قمصر جزو پیشتازان این عرصه محسوب می شوند. نکته جالب توجه این است که بیشترین میزان گلاب در جهان در این مناطق تولید و عرضه می شوند. اگر به فکر خرید گلاب اصل هستید این را بدانید که در این مناطق فروش گلاب قمصر به مقدار دلخواه شما انجام می شود. شما می توانید هر مقدار که مورد نیازتان است را سفارش داده و در زمان مناسبی تهیه کنید. اگر در هنگام مسافرت به این مناطق رسیدید حتما این نکته مهم را به یاد خود داشته باشید.

حال که اندکی درباره گلاب آگاهی پیدا کردید شاید برایتان سوال شده باشد گه انواع گلاب کدامند؟ در جواب باید گفت که گلاب ها بر اساس روش تولید به چند نوع تقسیم بندی می شوند که چند موردی از آن ها را نام خواهیم برد.

  • گلاب های سبک
  • گلاب های سنگین
  • گلاب های دو آتشه
  • گلاب های سه آتشه

هر چه قدر میزان گلبرگ ها در داخل دیگ بیشتر باشد، گلاب به دست آمده غلیظ تر شده و سنگین تر خواهد شد. هر کس با توجه به نوع نیاز خود می تواند بخشی از این گلاب ها را انتخاب کرده و مصرف نماید. برای مصارف خانگی می توان از گلاب های سبک و سنگین استفاده نمود.

خرید جدید ترین بسته بندی های گلاب

خرید جدید ترین بسته بندی های گلابنحوه مصرف گلاب بستگی به کاربرد آن دارد. به طور مثال بسیاری از افراد برای خوش طعم شدن غذا مقداری از آن را به درون غذا میریزند و عده ای دیگر برای رفع بیماری ها و ناراحتی ها آن را در میزان لازم استفاده می نمایند. این ماده برای بانوان می تواند تاثیرات بیشتر و بهتری نیز داشته باشد. یکی از خواص گلاب برای رحم این است که باعث می شود انقباض عضلات در این قسمت به خوبی و درستی صورت گیرد. خانم هایی که از این مسئله رنج می برند می توانند از این محصول برای حل مشکل خود استفاده کنند.

اگر می خواهید گلاب را برای موارد درمانی استفاده کنید می توانید از گلاب هایی با غلظت بالاتر استفاده کنید که در این صورت تاثیر بهتری نیز خواهد داشت. بسته بندی ها با توجه به نوع گلاب انجام می شود و اگر دوست دارید گلاب تازه داشته باشید، خرید جدیدترین بسته بندی های گلاب می تواند برایتان بسیار راهگشا باشد. هر چه گلاب تازه تر باشد عطر و رایحه بیشتری نیز خواهد داشت و در هنگام استفاده از آن لذت بیشتری نیز خواهید برد.

تهیه فله ای گلاب

تهیه فله ای گلاباگر در دیگ به جای آب گلاب ریخته شود و سپس گل ها به آن اضافه شود، در این صورت گلاب به دست آمده از آن گلاب دو آتشه نام دارد. از این نوع گلاب برای مصارف درمانی استفاده می شود و همین دلیل غلظت بالا مزه تلخ تری دارد. در واقع خاصیت گلاب دو آتشه باعث می شود بسیاری از بیماری ها به خوبی درمان و بهبود یابد. خواص گلاب برای لاغری نیز به خوبی اثبات شده و کسانی که اضافه وزن دارند می توانند روی این محصول حساب باز کنند.

اگر می خواهید گلاب را به مقدار زیادی تهیه کنید بهترین راه برای شما تهیه فله ای گلاب است. در کارگاه هایی که گلاب گیری انجام می شود مقداری زیادی از گلاب به صورت فله تولید می شود که اگر شما به آن ها مراجعه کنید، می توانید هر چند لیتر که نیاز دارید را خریداری کنید. به دلیل بالا بودن سطح کشت این محصول در کشور شاهد آن هستیم که نیاز داخلی کشور به انواع گلاب ها رفع شده و امروزه شما در هر فروشگاهی می توانید انواع آن را ببینید.

راهنمای خرید گلاب با کیفیت بالا

راهنمای خرید گلاب با کیفیت بالاشاید این موضوع شما را درگیر کرده باشد که عیار گلاب چیست؟ در واقع این یک معیار است که نشان دهنده میزان غلظت گلاب می باشد. همانطور که قبلا نیز گفته شد هر چه گلاب غلیظ تر باشد میزان عیار آن نیز بالاتر خواهد بود. همیشه سعی کنید برای تهیه گلاب ها با عیار بالا، به افراد و فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید. در این مکان ها شما می‌توانید بهترین گلاب ها را با قیمت مناسب و تضمین کیفیت در اختیار خود بگیرید.

اگر به دنبال راهنمای خرید گلاب با کیفیت بالا هستید این را بدانید که گلاب های عالی از گلبرگ های تازه به دست می آید که معمولاً در خرداد ماه در بخش های مختلف کاشان برداشت می شود. هر چقدر کیفیت گل محمدی بالاتر باشد، گلاب به  دست آمده از آن نیز عطر بیشتری خواهد داشت. گلاب درجه یک علاوه بر عطر خوبی که دارد، میزان دوام و ماندگاری آن نیز بسیار بالاست و می شود تا مدت ها از آن نگهداری و استفاده نمود.

عرضه بدون واسطه گلاب

عرضه بدون واسطه گلابالبته ذکر این نکته ضروری است که عرقیات قمصر فقط محدود به گلاب نمی شود بلکه بسیاری از گیاهان و گل های دیگر مثل کاسنی و نعنا، در این شهر کاشته شده و فرآوری می شوند. عرقیات گیاهی از قدیم الایام به عنوان شناخته شده ترین دارو ها استفاده شده است. به طور مثال عرق نعنا عملکرد بسیار خوبی بر روی سیستم گوارشی انسان به خصوص معده دارد. معمولا بسیاری از افرادی که به دل درد مبتلا می شوند از این عرق استفاده می کنند.

برای این که مشتریان این دسته از محصولات بتوانند گلاب را به قیمتی مناسب تهیه کنند، عرضه بدون واسطه گلاب  در سطح کشور در حال انجام است. در این روش فروش به دلیل عرضه مستقیم قیمت نهایی محصول کاهش پیدا کرده و این موضوع به نفع مشتری و خریدار است. در این حالت مشتری می تواند مقدار بیشتری از محصول را با پول کمتری بخرد و خود را تا مدت ها از خرید دوباره محصول بی نیاز سازد.

خرید گلاب در اندازه های مختلف

خرید گلاب در اندازه های مختلفاگر می خواهید گلاب های دو آتشه را برای مصرف درمانی استفاده کنید، بهترین راه نوشیدن آب و گلاب است. در این حالت به دلیل تلخی این نوع گلاب ها بهتر است با به مخلوط شود که باعث می شود مزه بهتری داشته باشد. پس مقدار مورد نظر گلاب را برداشته و سپس با اضافه کردن آب آن را میل و نوش جان کنید. در هنگام خرید سعی کنید از برند های مطرح و معتبر در این زمینه سوال کنید تا بتوانید به بهترین اجناس در این زمینه دسترسی پیدا کنید.

برای که بتوانید این محصول را در مقدار مورد نیاز  خود تهیه کنید، می توانید اقدام به خرید گلاب در اندازه های مختلف کنید. در این حالت شما قادر خواهید بود نیاز خود را بسنجید و پس از اندازه گیری آن، سفارش خود را ثبت نمایید. خوشبختانه این محصول در ظرف هایی با اوزان مختلف تولید شده و هر کس بنابر نیاز خود می تواند آن را به مقدار دلخواه خود تهیه کند.

عمده فروشی گلاب

عمده فروشی گلاباگر بخواهیم از مزیت های گلاب بگوییم، نمی توانیم از خواص گلاب برای مو و پوست بگذریم. اگر جزو افرادی هستید که ریزش مو اذیتتان می کند، این را بدانید که می توانید روی گلاب حساب باز کنید. این ماده تقویت کننده ریشه مو می باشد. این ماده با تقویت ریشه مو باعث می شود دوام و ماندگاری آن تا مقدار زیادی بالا برود که می تواند بسیار کمک کننده باشد.

اگر جزو کسانی هستید که از فشار خون بالا رنج می برید، گلاب می تواند به عنوان یه درمانگر کمک زیادی به شما بکند. تا جایی که امکان دارد سعی کنید از نمک استفاده نکنید. می توانید مقداری از گلاب را در غذا استفاده کنید تا در طول زمان مشکل فشار خون را بر طرف سازد. گلاب و فشار خون بالا هیچ‌وقت در کنار هم قرار نمی گیرند. اگر خواستید گلاب را با حجم بالا بخرید حتماً به عمده فروشی گلاب بروید.

موارد استفاده گلاب

موارد استفاده گلابدر هنگام خرید گلاب ممکن است این دغدغه را داشته باشید که بهترین مارک گلاب چیست؟ در این باره شما باید بدانید که برند های زیادی در ایران در حال تولید است و این بستگی به شما دارد که کدام را انتخاب کنید. خوشبختانه برند های ایرانی بسیار معتبر هستند که گلاب مدنی کاشان یکی از بهترین ها در این زمینه است. سعی کنید از برند های اصیل گلاب که دارای استاندارد های مربوطه هستند خرید کنید.

در این مقاله موارد استفاده گلاب را برای شما نام بردیم. توصیه نهایی و آخر ما به شما این است که حتماً این محصول بی نظیر را تهیه کنید تا بتوانید از مزایایی که تا به حال نام برده شده، استفاده کنید. هزاران سال است که ایرانیان از این محصول استفاده می کنند و از آن بهره های  زیادی برده اند. پس ما هم سعی می کنیم راه درست آن ها را ادامه دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پخش گلاب با بالاترین کیفیت ها در کشور

گل ها و گیاهان  موجود در طبیعت در انواع و اقسام مختلفی هستند که از آن ها محصولات متنوعی وارد بازار های معاملاتی می شود. گلاب از جمله فراورده های گل محمدی ا

دیدگاهتان را بنویسید