فروش سایت
خانه / عرق آویشن / قیمت عرق ارگانیک آویشن یک لیتری

قیمت عرق ارگانیک آویشن یک لیتری

در بازار انواع عرقیات ارگانیک در بطری های یک لیتری پت و شیشه ای عرضه می شوند اما یکی از پرفروش ترین آنها عرق آویشن است. آیا قیمت خرید عمده در بازار شهرهای مختلف یکسان است؟
این روزها مصرف عرقیات ارگانیک بیش از هر زمان دیگری در بین مردم رواج پیدا کرده است و در یک سال اخیر تقاضا برای خرید انواع آن به مراتب بیش از سایر عرقیات دیگر در بازار می باشد.
در بین عرقیات گیاهی و ارگانیک برخی از آنها مانند عرق نعناع و آویشن مصرف عمومی دارند و اکثر مردم بدون نسخه پزشک آنها را خریداری می کند. عرقیاتی که فواید و خواص بسیار زیادی دارند و همین امر دلیلی برای افزایش تقاضا جهت خرید آنها است.

فواید عرق آویشن

عرق آویشن دارای طبعتی گرم است و اغلب در مناطق معتدل و کوهستانی رشد می کند. استان فارس و به ویژه شهرهایی مانند میمند از جمله مناطقی هستند که در آنها بیشترین حجم آویشن به صورت خودرو رشد می کند و به همین علت شیراز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان عرق آویشن محسوب می شود.
عرق آویشن برای درمان انواع عفونت ها به ویژه عفونت معده و روده بسیار مناسب است. دم کرده آویشن برای درمان سرماخوردگی و دردهای مفصل مفید است.
خوشبختانه آویشن بزرگترین درمان کننده عفونت ریه است و با خوردن یک دوره عرق ارگانیک و طبیعی آن دیگر نیازی به مصرف داروهای شیمیایی نخواهید داشت.
اگر مبتلا به تنگی نفس، سوء هاضمه و حتی گرفتگی عضلانی هستید، خوردن یک استکان عرق آویشن به مدت دو هفته بیماری شما را درمان می کند.

عرق آویشن

قیمت عرق آویشن ارگانیک

عرق گیاهی آویشن در اکثر شهرهای ایران به ویژه شیراز و سپس کاشان و کرمان تولید می شود که همین امر سبب افزایش عرضه آن و در نتیجه قیمت هر لیتر از آن می شود.
بنابراین باید گفت که قیمت خرید عمده عرق آویشن ارگانیک بسیار پایین است و حتی می توان آن را به صورت گالنی تهیه نمود و سپس در بطری های پت یک لیتری یا شیشه ای بسته بندی کرد و در عطاری ها و فروشگاه های تخصصی به فروش رساند.
منبع: نوشیدنی های ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه اینترنتی عرق آویشن

عرضه اینترنتی عرق آویشن ممتاز

آیا می دانید عرق آویشن از چه خواصی برخوردار است؟ از کجا می توان به …

دیدگاهتان را بنویسید