فروش سایت
خانه / عرقیات گلاب / فروش گلاب عرقیات به قیمت روز بازار در کشور

فروش گلاب عرقیات به قیمت روز بازار در کشور

از کجا می توان مراجع اصلی فروش گلاب عرقیات را که به قیمت روز بازار در کشور محصولات را عرضه می دارند، پیدا کرد؟ در کل این محصول چه فوایدی دارد و در چه اموری از آن استفاده می شود؟ در این جا ما به این موضوعات و همچنین این که چند نوع گلاب در بازار داریم، می پردازیم. در هر صورت، کشورمان یکی از برزگ ترین تولید کنندگان گلاب به شمار می رود و در کنار آن، عرقیات گیاهی دیگری هم ساخته می شود که به صورت بسته بندی و فله ای در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردند. فروش گلاب عرقیات به قیمت روز بازار در کشور

لیست قیمت گلاب در کشور

لیست قیمت گلاب در کشوربرای تهیه لیست قیمت گلاب در کشور، نیاز است که به مراجع گوناگونی سر زد. از آن جمله عطاری ها و یا فروشگاه های مواد غذایی. امروزه این نوع از عرق در بسیاری از فروشگاه ها داد و ستد می شود. شما حتی از سوپر مارکت محله خود نیز قادر خواهید بود که در برندها و کیفیت های متفاوتی این گونه از عرق را به دست آورید. 

در کل، نرخ این محصول بستگی به موارد مختلفی دارد. مثلاً کیفیت آن. طبعاً در بازار قیمت گلاب دو آتشه با نوع عادی آن فرق زیادی دارد. از طرفی، نوع بسته بندی کالا هم می تواند نقش بسزایی را در تعیین نرخ ایفاء کند. برای نمونه گلاب های بسته بندی شده هر کدام شان دارای وزن مشخصی هستند. بی تردید آن بطری ای که حجم بیشتری از گلاب را در خود جای داده است، از نوع کم حجم، با نرخ های بالاتری عرضه می شود. موضوع دیگری که در این خصوص مهم است، برندهای و شرکت های تولید کننده هستند. 

هر کدام از آن ها، به روش های گوناگونی گلاب گیری را انجام می دهند و بی گمان بهترین شرکت عرقیات گیاهی، محصولاتش گران تر از سایر مارک های گمنام در بازار می باشد. خلاصه این که این ها هم عوامل تأثیر گذار در نرخ گلاب می باشند. می شود با مراجعه به اینترنت نیز تازه ترین نرخ های مصوب این عرق را به دست آورد. 

فروش انواع عرقیات در ایران

فروش انواع عرقیات در ایرانعرقیات گیاهی زیادی در ایران تولید می شوند. در مجموع آن گونه که آمارها نشان می دهد، در دشت و کوه های کشورمان، بیش از 8 هزار گونه گیاه دارویی وجود دارد که از این بخش تنها زیر یک هزار آن در بازار داد و ستد و می شود. از سوی دیگر، از این بخش هم مقدار کمی از آن به عرق تبدیل شده و برای درمان و جلوگیری از بیماری ها بکار می رود. 

اما فروش این گونه از محصولات، از جانب مراجع مختلفی صورت می گیرد. این مسئله ربط مستقیمی به این دارد که خریدار چه مقدار از عرق را خواسته باشید تهیه کند. اگر می خواهد به شکل کلی عرق را به دست آورد، بهتر است به تولیدی ها سر بزند. اما نوع جزئی مراجع زیادی می فروشند. عرق های بازار را می شود به این شکل نیز معرفی کرد: 

 • عرق کاسنی 
 • عرق آویشن 
 • عرق گلاب 
 • عرق استوخودوس 
 • عرق مرزه 
 • عرق گل گاو زبان 
 • و غیره 

صادرات گلاب

صادرات گلابگلاب از جمله اقلام صادراتی ایران به شمار می رود. این نوع از محصول خریداران زیادی در سر تا سر جهان دارد و به همین منظور شرکت های مختلفی در کار صادرات آن می باشند. از جانب دیگر، این نوع از عرق را خود تولیدی های صنعتی به جای جای دنیا ارسال می کنند. آن ها برای این که بتوانند بهتر کالای خود ار عرضه بدارند، در نخست بررسی های همه جانبه ای را از بازارهای بین المللی انجام می دهند و سپس اگر در جایی، چندان گلاب شناخته شده نبود، آن را به شکل گسترده ای تبلیغ می کنند. 

به این ترتیب است که عرق خود را به راحتی می توانند در بازارهای جهانی عرضه کنند. قابل ذکر است که عرقیات کاشان و گلاب این شهرستان، شهرت جهانی دارد. در کنار خود تولیدی ها، این گروه های بازرگانی مختلف هم هستند که گلاب را به شکل بسته بندی شده و با در نظر داشت همه استانداردها در وزن های مشخصی صادر می نمایند. 

گفتنی است که گلاب، نه تنها به کشورهای همسایه و همجوار، بلکه به اروپا، امریکا، افریقا، شرق میانه و دور هم صادر می شود که عواید بسیار خوبی هم از این طریق به جیب صادر کنندگان می رود. در هر حال این سود یک سویه نمی باشد و از آن همه مردم ایران در شرایط کنونی اقتصادی می توانند بهره ببرند و کارخانه ها هم رونق پیدا نمایند. 

بازرگانی فروش گلاب

بازرگانی فروش گلاباز گلاب در امور مختلفی استفاده می شود و به همین سبب است که بازرگانی فروش آن از رونق بالایی برخوردار است. از طرف دیگر، آن قادر شرکت های صنعتی و کارگاه های تولیدی کوچکی وجود دارند که بهترین نوع عرقیات را می سازند و به فروش می گذارند. این ها همه نشان می دهد که تا چه اندازه این عرق طرف داران زیادی دارد. 

اما در اموری که از گلاب استفاده می شود، آن را نه تنها باری خوشبویی بلکه به عنوان درمان کننده و خوشبو کننده محل های مختلفی از جمله زیارت گاه ها کار می گیرند. در کنار این از پخت غذاهای زیادی هم از آن استفاده می شود. در این جا می توان به کاربرد های مختلف گلاب اشاره کرد که عبارت می باشند از: 

 • استفاده از گلاب در پخت حلوا 
 • استفاده از گلاب در پخت انواع شیرینی جات 
 • استفاده از گلاب به عنوان دمنوش 
 • استفاده از این محصول در چایی 
 • به کارگیری از گلاب برای اسانس سازی عطر 
 • به کارگیری از گلاب برای دارو سازی 
 • و غیره موارد دیگر از این دست 

بزرگ ترین بازار فروش عرقیات در تهران

بزرگ ترین بازار فروش عرقیات در تهرانبازارهای بزرگی در تهران وجود دارد که در آن انواع عرقیات گیاهی عرضه می شوند. در چنین بازارهایی عطاری ها و سایر فروشندگان داروهای گیاهی فعالیت می کنند. از آن ها می شود گلاب ارزان را هم در کنار سایر عرقی جات دیگر تهیه نمود و در اموری که به آن نیاز داریم مورد استفاده قرار دهیم. در کنار این، در مراکز پایتخت، بهترین مارک عرقیات گیاهی هم عرضه می گردد که در کشورمان کم نیستند. خلاصه این که شما می توانید از گرانترین عرقیات گیاهی تا نوع نرخ پایین آن را از فروشندگان در تهران تهیه کنید. 

از جانب دیگر، خرید اینترنتی عرقیات گیاهی از هر شهر و منطقه ای امکان پذیر می باشد. به نوعی امروزه اینترنت به بازار بزرگی تبدیل گشته که در آن هر نوع کالایی عرضه می گردد، من جمله عرقیات که تنوع آن ها بسیار بالا می باشد. با همه این ها، اگر می خواهید که خرید گلاب خالص و سایر عرقیات اصل دیگر را تهیه کنید، به عرضه کنندگان معتبر سر بزنید. به این ترتیب می توانید خرید گلاب اصل کاشان را انجام دهید. به یاد داشته داشته باشید که خرید عرقیات کاشان از نمایندگی های شرکت ها امکان پذیر می باشد. 

در کلانشهر تهران، بسیاری از کارخانه ها شعبه های رسمی را ایجاد می کنند که خدمات مختلفی را در کنار فروش عرقیات انجام می دهند. 

مزیت های استفاده از انواع عرقیات

مزیت های استفاده از انواع عرقیاتهر کدام از عرقیات گیاهی، خواص منحصر به فرد خود را دارند. شما در این زمینه باید در گام نخست به خرید عرقیات گرم و خشک و یا سرد اقدام نمایید. به این معنی که اگر طبع سرد دارید از عرقیات گرم استفاده نمود و برعکس آن. در کل، اگر خواسته باشیم به مزیت های استفاده از انواع عرقیات اشاره کنیم، وقت زیادی از شما گرفته می شود. 

در این جا تنها به چند خاصیت اصلی این گونه از محصولات اشاره می کنیم که ممکن است برای بسیاری از شما کاربردی باشد. مثلاً بیشتر آن ها برای لاغری مفید هستند. دارای انواع ویتامین ها و مواد معدنی می باشند. در کنار این، می توان برای درمان بیماری های فشار خون، دیبات و حتی سرطان هم استفاده کرد. از جانب دیگر، بیشتر آن ها تسکین دهنده اعصاب و روان نیز به شمار می روند و از سویی برای درمان بیماری های زنانه نیز موثر واقع شده اند. همه این ها منوط به بکار گیری درست از این عرقیات است. 

از طرف دیگر، توصیه ما این است که قبل از همه به عطاری ها و یا طبیبان سنتی جهت استفاده از داروهای گیاهی مراجعه کنید. آن ها می توانند بهتر شما را راهنمایی کنند تا برای تان هنگام نوشیدن عرقیات، مشکلی پیش نیاید. این را هم در نظر داشته باشید که برخی از عرقیات را نباید با داروی های صنعتی نوشید. 

لیست شرکت های پخش کننده گلاب در کشور

لیست شرکت های پخش کننده گلاب در کشورشرکت های زیادی در ایران هستند که در کار تولید عرقیات گلاب می باشند. برخی از آن ها حتی فرآورده های دیگر این محصول را هم تولید می نمایند و به بازار عرضه می دارند. 

اما اگر می خواهید که لیست کاملی از پخش کنندگان این محصول را به دست آورید، خوب است که به بازدید از فروشگاه آنلاین عرقیات بپردازید. به این شکل، هم راحت توانسته اید که با برندهای متفاوتی آشنایی حاصل کنید و هم خرید خود را اگر خواسته باشید، انجام دهید. 

در هر صورت، شرکت های پخش کننده بهترین گلاب فروشی قمصر و سایر برندهای دیگر هم به شمار می روند. آنان در کار فروش عمده عرقیات گیاهی هستند. برخی از آنان حتی محصول مخلوط عرق کاسنی و گلاب و سایر کالاهای مشابه این گونه از عرق را ارائه می کنند که فواید منحصر به فرد خود را دارا می باشند. 

تفاوت های انواع گلاب در چیست؟

تفاوت های انواع گلاب در چیست؟عرق های گلاب از لحاظ کیفیت با هم دیگر تفاوت های زیادی دارند. در این جا ما به چند نوع از این عرق اشاره می نماییم که توسط کارخانه جات متعددی تولید می شوند: 

 1. عرق درجه یک 
 2. عرق درجه دو 
 3. عرق معمولی 
 4. عرق دو آتیشه 
 5. و غیره 

در تولید هر کدام از این عرقیات، مقدار معینی از گل محمد استفاده می شود. از سویی، تفاوت اساسی دیگری که در گلاب وجود دارد، این است که آن را به دو روش سنتی و صنعتی می سازند. نوع سنتی از نظر برخی از مصرف کنندگان بهتر و خالص تر می باشد. 

عرضه بدون واسطه گلاب در ایران

عرضه بدون واسطه گلاب در ایرانکارخانه ها و کارگاه های گلاب گیری، محصولات شان را امروزه بدون این که واسطه ای در میان باشد، مستقیم به دست مصرف کننده می رسانند. 

این گونه از عرضه سبب شده تا به سود مشتریان تمام شود. آن ها می توانند عرق مورد نظر خود را اولا با قیمت های بسیار مناسبی تهیه کنند و سپس نوع اصل و خالص آن را هم به دست آورند. 

شرکت های عرضه کننده، در حال حاضر به وسیله شعبی که در اقصی نقاط کشور تأسیس کرده اند و همچنین وب سایت هایی که طراحی نموده اند، عرضه مستقیم را در پیش گرفته اند. 

کارخانجات تولید کننده گلاب در کشور

کارخانجات تولید کننده گلاب در کشورکارخانه های تولید کننده گلاب در کشور، محصولات شان را به دو شیوه وارد بازار می کنند. آن ها یا در بطری هایی که ساخته شده از جنس پلاستیک و شیشه می باشند، گلاب را به بازار عرضه می دارند و یا این که به صورت فله ای و در بشکه های بزرگ، ارائه را انجام می دهند. 

هر کدام از کارخانه ها به روش های خاص خود گلاب گیری را انجام می دهند. آن ها در اول گل های محمدی جمع آوری شده را شستشو داده سپس در دیگ های بزرگی برای جوشاندن آماده می کنند و به این شکل، آب تقطیر شده را در ظرف های مختلفی قرار می دهند. این گونه می شود که گلاب تولید می گردد. 

عوامل موثر در فروش گلاب در کشور

عوامل موثر در فروش گلاب در کشورفروش گلاب، به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر مایل هستید که بهتر این عوامل را بشناسید، بهتر است که به نکات زیر توجه کنید. هر کدام این مواردی که به آن اشاره می نماییم، خود مستقیماً روی فروش این عرق، تأثیر مستقیمی می گذارد. آن ها عبارت می باشند از: 

 • کیفیت عرق 
 • برند تولید کننده محصول 
 • شیوه عرق گیری 
 • بسته بندی شده یا فله ای 
 • نوع عرضه و تقاضا 
 • و غیره 

پرفروش ترین عرقیات در ایران

پرفروش ترین عرقیات در ایرانعرقیات در کشورمان از فروش زیادی برخوردار هستند. این میراث پیشینیان است که ما ایرانیان رسیده است. اگر چه در حال حاضر طب به شکل گسترده ای رواج پیدا کرده و می شود به نوعی گفت که همه گیر شده، اما هم اکنون بسیاری از افراد باور خاصی به درمان به وسیله عرقیات گیاهی دارند. 

به همین دلیل می باشد که فروش این گونه از محصولات، به شکل وسیعی انجام می شود. از جمله عرقیاتی که فروش زیادی دارد، می شود به گلاب، آویشن، کاسنی، عرق چهل گیاه و غیره اشاره کرد. 

در پهلوی این مسائل، عموماً عرقیاتی که به شکل خالص تری تولید می شوند، مشتریان بیشتری هم دارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع عرقیات ناب گلاب

ملاک های قیمت گذاری گلاب و عرقیات موجود در بازار چیست؟ چگونه عرقیات ناب و …

دیدگاهتان را بنویسید