فروش سایت
خانه / گلاب / فروش عمده گلاب کاشان و سریع ترین راه خرید آن در ایران

فروش عمده گلاب کاشان و سریع ترین راه خرید آن در ایران

گل ها، نقش مهمی در زندگی بشر ایفا می کنند. به خصوص گیاهان معطری مثل گل محمدی که از نظر زیبایی نیز زبانزد می باشند. اما علاوه بر مقوله زیبایی، گل محمدی و نمونه هایی از گل رز را برای تهیه اسانس یا همان گلاب گیری به کار می برند. به عنوان نمونه می توان به فروش عمده گلاب کاشان توسط مراکز مختلف اشاره کرد. تجارت گلاب به شیوه های گوناگون انجام می گیرد؛ اما راحت ترین، سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه خرید این محصول در ایران، مراجعه به تولید کننده ها یا نمایندگان مجاز پخش می باشد.

فروش عمده گلاب کاشان و سریع ترین راه خرید آن در ایران

عمده فروشی گلاب کاشان

عمده فروشی گلاب کاشانگلاب را به طور خلاصه می توان مایعی شفاف، بی رنگ و بسیار خوشبو تعریف نمود؛ که از گل رز یا گل محمدی به دست می آید. این اسانس عطر خوشی داشته؛ و موارد مصرف آن فراتر از سایر عرقیجات گیاهی می باشد.

به علت موقعیت جغرافیایی شهر کاشان و فراوانی گل محمدی در این منطقه، گلاب این شهر از دیرباز معروف بوده و هنوز هم بهترین نوع گلاب در جهان به شمار می رود. از این رو بسیاری از مردم به دنبال گلاب فروشی کاشان می باشند؛ تا از این طریق یک اسانس گیاهی اصل و باکیفیت را تهیه کنند.

عمده فروشی گلاب کاشان، این محصول را به میزان بالا و با قیمت مناسب عرضه می کند. به این ترتیب کلیه فروشندگان خرده گلاب و عرقیات می توانند؛ آن را با شرایط بسیار خوب تهیه کنند. البته گلاب جزء عرقیات پر مصرف بوده؛ و خرید عمده آن توسط تولید کنندگان برخی مواد خوراکی و لوازم بهداشتی نیز صورت می گیرد.

سریع ترین راه خرید گلاب کاشان

سریع ترین راه خرید گلاب کاشانانواع گلاب کاشان در کلیه مغازه های عطاری، همچنین بسیاری از فروشگاه های عرضه مواد غذایی، مشاهده می شوند. در نتیجه همه مردم می توانند؛ این محصول را به راحتی خریداری کنند.
گلاب کاشان عطر فوق العاده ای داشته؛ که هر کس با یک بار مصرف به متمایز بودن آن پی می برد. اما با این وجود برای بسیاری از مشتریان عرقیجات، این سوال مطرح است؛ که بهترین و سریع ترین راه خرید گلاب کاشان کدام است؟
مسلماً چنین افرادی به دنبال تهیه گلاب اصل و مرغوب با نرخ مناسب می باشند. برای جواب دادن به این سوال باید گفت؛ که یکی از بهترین روش های خرید این اسانس پرمصرف، مراجعه مستقیم به نمایندگی گلاب است. چنین مراکزی در نقاط مختلف کشور به چشم می خورند.
اما نکته جالب توجه این است؛ که برای خرید گلاب اصل کاشان، نیاز به مراجعه حضوری به این مراکز نداریم. بلکه امروزه فروش این محصول به واسطه سایت های مرتبط با نمایندگی های معتبر نیز انجام می گیرد.

لیست قیمت فروش گلاب

لیست قیمت فروش گلابدر لیست قیمت فروش گلاب، نوسان عددی نسبتاً بالایی را مشاهده می کنیم. چرا که این اسانس معطر به نوبه خود انواع مختلفی دارد. در ادامه به ذکر مهم ترین مسائل تعیین کننده قیمت گلاب خواهیم پرداخت:

 • گونه گیاهی یا نژاد گل
 • محل تکثیر گل و زمان برداشت
 • روش گلاب گیری (سنتی، صنعتی و …)
 • محل تولید گلاب
 • مارک یا برند عرقیات
 • دو آتشه بودن یا نبودن گلاب
 • غلظت گلاب
 • درجه کیفی و میزان خالص بودن
 • نحوه بسته بندی گلاب
 • روش خرید و فروش اسانس گل

به عنوان مثال قیمت گلاب سنتی که در کارگاه های کوچک خانگی تولید می شود؛ با قیمت محصولات مشابهی که در کارخانه های صنعتی تولید می شوند؛ متفاوت است. یا مثلاً قیمت گلاب قمصر کاشان با نرخ گلاب های تولید شده در استان فارس فرق دارد.
شایان ذکر است؛ که پس از شهرستان کاشان واقع در استان اصفهان، شهر میمند استان فارس، دومین تولید کننده بزرگ گلاب در دنیا محسوب می شود.

تهیه ارزان ترین گلاب کاشان

تهیه ارزان ترین گلاب کاشانشهرستان کاشان واقع در استان اصفهان از زمان های قدیم تا کنون خواستگاه اصلی گل های سرخ و معطر بوده است. به همین علت شهرت گلاب کاشان به سال های بسیار دور بر می گردد.
هم اکنون در نقاط مختلف کشور به کار اسانس گیری از گل محمدی می پردازند؛ اما هنوز ه گلاب کاشان، جایگاه ویژه و منحصر به فرد خود را حفظ کرده است. مهم ترین مزیت این گلاب نسبت به محصولات مشابه دیگر، عطر فوق العاده آن می باشد.
لازم به ذکر است؛ که گلاب کاشان به نوبه خود متنوع بوده؛ و انواع مختلف آن از نظر روش تولید، غلظت، دو آتشه بودن و مواردی از این قبیل با هم فرق دارند.

یکی از سوالاتی که به کرات توسط جویندگان گلاب، پرسیده می شود؛ این است؛ که چگونه می توان گلاب اصل کاشان را با ارزان ترین قیمت ممکن تهیه کرد؟
پیش از هر چیز باید گفت؛ که با توجه به تنوع این محصول، قیمت گلاب بر اساس نوع و کیفیت آن تعیین می گردد. اما سوای از این مسئله، می توان گفت؛ که خرید اینترنتی عرقیات، یکی از بهترین روش های تهیه آنها با نرخ ارزان می باشد.

خواص استفاده از گلاب کاشان

خواص استفاده از گلاب کاشانبه طور کلی گلاب کاشان را می توان به دو دسته کلی دو آتشه و غیر دو آتشه تقسیم نمود. در نتیجه ممکن است؛ خاصیت گلاب دو آتشه با گلاب معمولی متفاوت باشد. چرا که این اسانس، غلظت بیشتری دارد.

انواع گلاب دو آتشه کاشان را بیشتر برای تهیه بستنی، شیرینی، دسر، ماسک های زیبایی و مواردی از این قبیل استفاده می کنند. اما گلاب تک اتشه برای مصارف معمول خانگی مناسب تر است.

مهم ترین خواص استفاده از گلاب کاشان عبارتند از:

 • آرام بخش و ضد استرس
 • تقویت سیستم عصبی و درمان سردرد
 • درمان خستگی و بی خوابی
 • تقویت لثه ها
 • رفع آفت دهان
 • پایین آورنده تب
 • درمان سوزش مجاری ادرار

موارد ذکر شده، صرفاً بخشی از فواید مصرف خوراکی گلاب می باشند. علاوه بر آنچه بیان شد؛ گلاب را می توان به منظور زیبایی و لطافت پوست نیز استفاده کرد. همچنین این ماده، همانند شیر پاک کن عمل کرده؛ و باعث تمیزی و پاک سازی پوست می شود.

راهنمای خرید گلاب کاشان با کیفیت بالا

راهنمای خرید گلاب کاشان با کیفیت بالا

از آنجا که میزان مصرف اسانس های گیاهی در کشور ما بسیار بالاست؛ بسیاری از مردم به دنبال روش هایی برای تشخیص عرقیات اصل می باشند. این مسئله در مورد محصول پر مصرفی مثل گلاب، اهمیت بیشتری می یابد.

به طور کلی آشنایان با حوزه عرقیجات گیاهی، کیفیت این محصولات را از روی شکل ظاهری و عطر آنها تشخیص می دهند. اما هر اسانسی ویژگی های خاص خود را داشته؛ و با شاخصه های متفاوتی سنجیده می شود.

مهم ترین راهنمایی هایی که در خصوص خرید گلاب کاشان با کیفیت بالا وجود دارد؛ عبارتند از:

 • گلاب اصل، کاملاً شفاف و فاقد رنگ یا ناخالصی است.
 • دارای تلخی بسیار ملایم و خیلی زودگذر
 • رسوب یا ته نشینی ندارد.

نکته مهم دیگر، این است؛ که برای خرید گلاب خالص کاشان، باید به یکی مرکز معتبر مراجعه نمود. این بهترین راه برای تهیه محصولات باکیفیت است. به عنوان نمونه می توان از نمایندگی های فروش گلاب قمصر نام برد؛ که در نقاط مختلف ایران به چشم می خورند.

پرفروش ترین انواع گلاب کدام اند؟

پرفروش ترین انواع گلاب کدام اند؟بهترین مارک گلاب قمصر کاشان را می توان به عنوان پرفروش ترین نمونه های گلاب، معرفی نمود. اما نکته قابل ذکر این است؛ که صرف داشتن نام قمصر کاشان، کافی نبوده؛ و عوامل مختلفی بر عیار گلاب و میزان فروش آن تاثیر می گذارند.
به عنوان مثال، معمولاً گلاب های دو آتشه که غلظت بیشتری دارند؛ پرفروش تر هستند. به علاوه نوع گل نیز به نوبه خود بر کیفیت گلاب تاثیر می گذارد. 
شایان ذکر است؛ که قمصر و مناطق اطراف آن، دارای گلستان های مختلفی در ارتفاعات متفاوت می باشند. گفته می شود؛ که هر چه گل ها در ارتفاع بالاتری روییده باشند؛ گلاب حاصل از آنهاف مرغوب تر خواهد بود. به عنوان نمونه می توان از گل های منطقه کامو نام برد. گلاب تهیه شده از این گل ها، کیفیتی فراتر از محصولات مشابه داشته؛ و همواره مورد توجه عرق گیزان حرفه ای قرار می گیرد.

شرکت های پخش کننده گلاب کاشان

شرکت های پخش کننده گلاب کاشانگلاب، مهم ترین عصاره گیاهی است؛ که تقریباً در همه خانه های ایرانی موجود می باشد. هر ساله در اوایل بهار با شکفتن گل ها، فصل گلاب گیری نیز از راه می رسد. واژه گلاب همه مردم را به یاد کاشان می اندازد. چرا که از دیرباز این شهر، قطب اصلی تولید گلاب بوده است. در حال حاضر نیز گلاب کاشان در کل جهان شهرت داشته؛ و همواره رتبه اول را به خود اختصاص می دهد. 
اسانس گل های رز و محمدی، رایحه دل انگیزی داشته؛ و حتی بوییدن آن برای افراد خوشایند است.

شرکت های پخش کننده گلاب کاشان، ارقام مختلف این اسانس گیاهی را با قیمت های گوناگون به فروش می رسانند. البته ذکر این نکته لازم است؛ که قیمت گلاب در شرکت های اصلی پخش عمده آن، مناسب تر می باشد. امروزه این گونه مراکز، شیوه های نوینی را برای تجارت خود در پی گرفته اند.

در یک دسته بندی بسیار کلی، انواع گلاب کاشان را به صورت زیر طبقه بندی می کنند:

 • گلاب درجه یک
 • گلاب درجه A
 • گلاب درجه B
 • گلاب دو آتیشه

عرضه بدون واسطه گلاب کاشان

عرضه بدون واسطه گلاب کاشاندر قسمت های قبل تا حدودی اشاره شد؛ که علاوه بر نوع و کیفیت، نحوه فروش گلاب نیز می تواند؛ بر قیمت نهایی آن تاثیر بگذارد. برای توضیح این مسئله باید گفت؛ که برخی از مراکز به عرضه بدون واسطه گلاب کاشان می پردازند.
تولید کننده های صنعتی یا خانگی گلاب در راس این عرضه کنندگان قرار دارند. بدون شک فروش مستقیم گلاب با قیمت مناسب تری صورت می گیرد. زیرا حذف شدن واسطه ها بسیاری از هزینه های جانبی را کاهش می دهد.

علاوه بر مراکز تولیدی، امروزه شاهد فعالیت نمایندگی های معتبر توزیع مستقیم گلاب کاشان نیز می باشیم. در کنار اینها می توان از سایت های اینترنتی مجاز نیز نام برد؛ که مستقیماً زیر نظر مراکز اصلی تولید یا پخش گلاب کاشان فعالیت می کنند.
شایان ذکر است؛ که عرضه بدون واسطه گلاب از طریق اینترنت به نوبه خود باعث حذف یک سری هزینه ها شده؛ و در وقت افراد نیز صرفه جویی می کند.

کارخانجات تولید کننده گلاب

کارخانجات تولید کننده گلاب در زمان های گذشته کار عرق گیری و تولید گلاب با استفاده از وسایل ساده ای مثل دیگ انجام می شد. اما امروزه روش های تهیه اسانس از گیاهان، پیشرفت کرده اند. در حال حاضر تولید گلاب توسط دستگاه های پیشرفته تری صورت می گیرد. هر چند که در برخی نقاط هنوز هم روش های سنتی رواج دارند.

کارخانجات تولید کننده گلاب را می توان به دو گروه سنتی و صنعتی تقسیم نمود. گفته می شود؛ که در حالت کلی گلاب به دست آمده از روش عرق گیری سنتی، کیفیت بالاتری دارد. برخی از مراکز نیز هر دو شیوه را در دستور کار خود قرار داده اند.

استشمام عطر رایحه دل انگیز گلاب، بی اختیار انسان را به یاد گلستان و عطر گل ها می اندازد. یکی از نکات جالب توجه در مورد گلاب، این است؛ که حتی بوییدن آن، باعث ایجاد حس آرامش در انسان می شود. به همین دلیل در مراسم های عذاداری و سوگواری از آن استفاده می کنند.

برند های برتر گلاب کدام اند؟

برند های برتر گلاب کدام اند؟

برای پاسخ دادن به سوال “برندهای برتر گلاب کدام اند؟” باید گفت؛ که در حالت کلی یافتن بهترین مارک عرقیات گیاهی، تا حدودی مشکل است. چرا که تعداد تولید کنندگان آنها بسیار زیاد بوده؛ و روز به روز نیز بر تعداد آنها افزوده می شود.

یکی از مهم ترین، محبوب ترین و نام آشناترین برندهای معروف عرقیات، قمصر کاشان می باشد. البته شهرت این برند بیشتر به علت کیفیت گلاب آن است. به گونه ای که به نظر می رسد؛ نام گلاب با قمصر و کاشان عجین شده است.

گلاب کاشان نه تنها در ایران، بلکه در سراسر جهان، معروف می باشد. این اسانس گیاهی، خواص درمانی و دارویی فوق العاده ای داشته؛ و به روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.
مثلاً می توان به فروش شربت های گیاهی حاوی گلاب اشاره کرد. به علاوه، این عصاره خوشبو و دلچسب را برای طعم دادن به انواع غذا و دسر به کار می برند. ناگفته نماند؛ که برای تولید برخی لوازم آرایشی نیز از گلاب استفاده می کنند.

تولید کننده گلاب در ایران

تولید کننده گلاب در ایرانتعداد تولید کننده های گلاب در ایران، بسیار زیاد می باشد. هر چند که شهرستان کاشان، قطب اصلی گلاب گیری محسوب می شود؛ اما در سایر نقاط کشور نیز شاهد تهیه اسانس از گل های خوشبوی محمدی می باشیم. در واقع هر جایی که پرورش این گل های معطر صورت می گیرد؛ می تواند؛ به مرکزی برای تولید گلاب تبدیل شود.

پس از کاشان، استان فارس و شهرستان میمند، رتبه دوم تولید گلاب را کسب کرده اند. به جرات می توان گفت؛ که میزان تولید گلاب در ایران، بسیار زیاد بوده؛ و کشور ما خواستگاه اصلی این ماده بسیار مهم و ارزشمند است.

شایان ذکر است؛ که امروزه بعضی از تولید کنندگان گلاب ایران، بخشی از محصولات خود را به واسطه سایت های اینترنتی به فروش می رسانند. قیمت گلاب در این سایت ها به مراتب، ارزان تر از بازار است. مخصوصاً برای کسانی که به هر دلیل قصد خرید عمده آن را دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش گلاب و کارخانجات تولید کننده آن در ایران

انسان ها همیشه از اسانس گیاهان و گل ها برای مصارف مختلفی استفاده می کنند. یکی از گل هایی که به شدت مورد علاقه انسان قرار گرفته و از آن اسانس معطری تولید می کنند

دیدگاهتان را بنویسید