فروش سایت
خانه / عرق بیدمشک / فروش عمده عرق بیدمشک و پخش آن در سراسر ایران

فروش عمده عرق بیدمشک و پخش آن در سراسر ایران

عرقیجات بهترین نوشیدنی هایی هستند که از قدیم در سفره ایرانیان جایگاه بالایی داشتند. خواص خوراکی و درمانی این نوشیدنی ها باعث شده تا بیش از بیش مورد استقبال نه تنها مصرف کنندگان داخلی بلکه خارجی نیز قرار بگیرند.‌ در میان این تولیدات بیدمشک به دلیل عطر و طعم خوبی که دارد زبانزد است. از ان در شربت های مختلف استفاده می شود که نوشیدن آن ها عطر و مزه ای دلپذیر دارد. عرق در واقع اسانسی است که از عصاره گیاه و درخت بیدمشک بدست می آید و توسط صنایع عرقیات در بطری هایی با وزن های مختلف بسته بندی می شود. امروزه بیشتر مردم شربت بیدمشک را استفاده می کنند تا از خواص بی نظیر آن بهره ببرند. فروش عمده عرق بیدمشک در سراسر کشور انجام می شود و نمایندگی ها و شرکت های بازرگانی در امر فروش گام های موثری بر می دارند.

فروش عمده عرق بیدمشک و پخش آن در سراسر ایران

عمده فروشی عرق بیدمشک

عمده فروشی عرق بیدمشکفروش عرق بیدمشک عمده قیمت مناسب تری نسبت به نمونه های خرده فروشی و بسته بندی شده دارد. عمده فروشان در این امر نقش بسزایی دارند ان ها خود محصول را به صورت عمده از تولیدی خریداری کرده و خود نیز به صورت عمده و خرده به بازار عرضه می کنند. آن ها از این معامله سود زیادی بدست می آورند که همین امر باعث رونق گرفتن کار آن ها می شود که و رونق بازار خرید و فروش کم کم زیادی می کند. 

مصرف کنندگان می توانند ارزان ترین عرق بیدمشک را از همین مراکز به صورت عمده و با کمترین هزینه خریداری کنند. تولیدی برای اینکه بتواند برند تولید شده خود را به بازار معرفی کرده و به فروش برساند نیاز به عمده فروشان و نمایندگی ها دارد. این مراکز برای تامین نیاز مشتریان محصولی متناسب با بودجه او معرفی می کنند تا مشتری توان مالی برای خرید داشته باشد این امر باعث جلب رضایت او می شود.

لیست شرکت های پخش کننده عرق بیدمشک

لیست شرکت های پخش کننده عرق بیدمشکبالا بودن خواص شربت گلاب و بیدمشک باعث شده تا میزان استفاده و تقاضای مصرف کنندگان در بازار افزایش پیدا کند که این امر مراکز پخش و توزیع را تحریک کرده تا محصولات را با حجم بالا و در مدت زمان اندک به دست مصرف کنندگان برسانند. نمایندگی ها و شرکت های بازرگانی از بهترین مراکز پخش هستند که محصول را به صورت عمده و با نرخی ارزان در دسترس مشتریان قرار می دهند تا بتوانند نیاز آن ها را تامین کنند.

زیاد بودن لیست شرکت های پخش نشان از تولید بالا و تقاضای زیاد مصرف کنندگان است. تولیدی به کمک این مراکز سعی می کند تا برند خود را با کیفیت اولیه و قیمت مناسب در تمام شهرهای کشور توزیع کند. این امر با فروش بیشتر سودآوری زیادی برای تولیدی به همراه دارد و شرایط تهیه عرق بیدمشک با هزینه کم را برای مشتریان فراهم می کند. 

بزرگ ترین بازار فروش عرق بیدمشک در تهران

بزرگ ترین بازار فروش عرق بیدمشک در تهراندر تهران بازارهای زیادی وجود دارد که با فروش عرقیات متنوع نیاز مصرف کنندگان را برطرف می سازند. در این مراکز گل خشک بیدمشک به همراه عرق آن به فروش می رسد. مصرف بالای مردم باعث باعث شده تا هر روز بر تعداد این بازارها افزوده شود تا بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان باشند. تهران نیز از جمله شهرهای بزرگ و پرجمعیت است و میزان فروش عرقیات در آن بسیار زیاد است. 

مردم به دلیل بالا بودن خواص برگ بیدمشک و عرق آن به وفور از این نوشیدنی استفاده می کنند. برندهای مختلفی در این بازار به فروش می رسند که برخی به صورت عمده و برخی دیگر به شکل بسته بندی محصول را مطابق با نیاز و مصرف مشتری به او عرضه می کنند. وجود این مراکز در تمام شهرهای کشور دسترسی مصرف کنندگان به این نوشیدنی های پرخاصیت را سریع تر و آسان تر می کند. کیفیت بالا و قیمت مناسب رقابت را برای خرید و فروش تشدید می کند. 

فواید استفاده از عرق بیدمشک

فواید استفاده از عرق بیدمشکبیشتر مصرف کنندگان می پرسند که عرق بیدمشک گرم یا سرد است. این نوشیدنی طبعی سرد دارد و بدن را خنک می کند.  از فواید استفاده از آن می توان به:

 • عرق بیدمشک در شیردهی تاثیر زیادی دارد و اگر حساسیتی در نوزاد ایجاد نشود بسیار خوب است.
 • عرق بیدمشک و دیابت رابطه مستقیمی دارند و مصرف این عرق به طور قابل توجهی قندخون را کاهش می دهد.
 • بیدمشک در بارداری باید زیر نظر پزشک مصرف شود که به کاهش تنش های جسمی و روحی و افسردگی کمک می کند. 
 • سرشار از املاح معدنی بوده که به درمان زخم ها و التهابات پوستی کمک می کند و این از مهمترین خواص عرق بیدمشک برای پوست است. 
 • یک درمان مناسب برای بیماری آرتروز و روماتیسم است
 • بیماری های معده و مسمویت های غذایی را برطرف می کند. 
 • درمان دردهای عضلانی
 • تقویت و رفع گرفتگی قلب
 • و ..‌.

اشاره کرد. 

کشور های وارد کننده عرق بیدمشک

کشور های وارد کننده عرق بیدمشکبه دلیل اینکه تولید کنندگان ایرانی بهترین عرقیات را تولید می کنند ایران یکی از بزرگترین قطب های تولید و صادرات در جهانی شناخته می شود. برخی کشورها خود قادر به تولید این محصولات نیستند و باید از طریق واردات و خریداری بهترین تولیدات کشورهای خارجی نیاز مصرف کنندگان را تامین کنند. طی سال های اخیر کشورهای زیادی خریدار عرقیات ایران بوده اند.

کشورهای حاشیه خلیج فارس و برخی کشورهای اروپایی چون ترکیه بیشتر سهم خرید تولیدات ایرانی را به خود اختصاص می دهند. آن ها کشورهای واردکننده هستند و محصولات ایران را خریداری کرده و به بازارهای داخلی تزریق می کنند. مناسب بودن عرق بیدمشک و بالا بودن کیفیت آن باعث شده تا در بازارهای داخلی و خارجی بیشترین طرفدار را داشته باشد. این امر رقابت را برای خرید تشدید می کند که فروش بیشتر سودآوری زیادی برای تولیدی به همراه دارد و باعث پیشرفت روز افزون او می شود. 

تهیه فله ای عرق بیدمشک

تهیه فله ای عرق بیدمشکشما می توانید از برخی فروشگاه های بزرگ و عطاری ها عرق بیدمشک را به صورت فله ای خریداری کنید که نرخ مناسب تری دارد. به همین دلیل بیشتر مصرف کنندگان به این شیوه خرید گرایش زیادی پیدا کرده اند تا بتوانند با خرید ارزان تر در هزینه های خود صرفه جویی کنند. قیمت عرق بیدمشک فله ای نسبت به نمونه های بسته بندی شده ارزان تر است و شما برای تهیه آن خود باید ظرفی تهیه کنید و محصول را در آن بریزید. عمده فروشان از دیگر مراکزی هستند که شما می توانید خرید خود را به صورت عمده و فله ای انجام دهید.

این خرید به روش های مختلفی امکان پذیر است و اگر شرایط خرید حضوری را ندارید می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی این محصول را تهیه کنید. فروشگاه ها برای اینکه بتوانند سود بیشتری از این بازار کسب کنند خود محصول را به صورت فله ای از تولیدی خریداری می کنند و به صورت بسته بندی و فله ای به بازار عرضه می کنند.

نمایندگی فروش عرق بیدمشک

نمایندگی فروش عرق بیدمشکفروش عرق بیدمشک توسط مراکز مختلف به صورت عمده و جزیی انجام می شود. در بازارهای شهری نمایندگی های مجاز و مراکز فروش کوچک و بزرگ و در بازارهای اینترنتی سایت های فروشگاهی آنلاین و فضاهای مجازی و بازرگانی های اینترنتی نقش مهمی در فروش دارند. در این میان نمایندگی بیشترین نقش را دارد و او با خرید عمده از تولیدی محصول را با کمترین هزینه به دست مصرف کنندگان می رساند. فروش این مراکز اغلب به صورت عمده است که نرخی مناسب تر از نمونه های بسته بندی شده دارد. 

هر تولیدی دارای نمایندگی های متعدد در سطح کشور است تا بتواند محصولات تولید شده خود را به دست مصرف کنندگان برساند. وجود این مراکز علاوه بر اینکه شرایط خرید را برای مشتری در هر جایی که باشد حتی مناطق پرت و دور افتاده سریع تر و آسان تر می کند بلکه با فروش بیشتر خود نقطه قوتی برای رسیدن به سودهای کلان است. 

عرضه مستقیم عرق بیدمشک

عرضه مستقیم عرق بیدمشکعرضه مستقیم عرق بیدمشک توسط مراکز مختلفی انجام می شود. ابتدا تولیدی نقش اساسی دارد و با ارائه مستقیم محصولات و حذف واسطه ها از بازار نیاز مصرف کنندگان را با کمترین هزینه تامین می کند.‌ این مرکز خود زیرمجموعه های زیادی دارد که اولین آن نمایندگی ها هستند. تولیدی با افتتاح نمایندگی ها محصولات خود را به صورت عمده و با نرخی ارزان و با کیفیت اولیه و در کمترین زمان در دسترس مصرف کنندگان در اقصی نقاط کشور می رساند و از این طریق به جذب مشتریان و فروش بیشتر کمک زیادی می کند. 

مصرف کنندگانی که قصد خرید محصول با کیفیت و ارزان قیمت را دارند می توانند از طریق تولیدی و مراکز دیگر خرید خود را انجام دهند. خواص منحصر به فرد و طبیعت معتدل این گیاه باعث شده تا میزان عرضه در بازار افزایش پیدا کند تا بتواند پاسخگوی تقاضای بالای مصرف کنندگان باشد. این امر زمینه تولید بیشتر را برای تولیدی فراهم می کند که سودآوری زیادی دارد. عرضه مستقیم تنها مختص بازارهای داخلی نیست بلکه تا بازارهای خارجی امتداد دارد. 

تجارت عرق بیدمشک

تجارت عرق بیدمشکتولید محصولات با کیفیت و اززان قیمت ایرانی زمینه صادرات و تجارت این عرق پر خاصیت را فراهم کرده است. تولید کنندگان ایرانی دراین زمینه پیشتاز بوده و یکی از بزرگ ترین قطب های تولید به شمار می روند. در این تجارت کیفیت و قیمت و بسته بندی نقش اساسی دارد. شرکت های تولیدی با در نظر گرفتن این فاکتورها سعی می کنند تا هر سال بر حجم صادرات اضافه می کنند و بتوانند با نمونه های خارجی رقابت نزدیکی داشته باشند و در این رقابت پیشتاز باشند. این امر مهمترین عامل موفقیت و محبوبیت این مراکز تولیدی است. 

تجارت پر سود عرقیجات سال های زیادی است که رونق گرفته و کشورهای دیگر را نیز تحریک کرده است. تولید کنندگان داخلی سعی می کنند تا با بکارگیری تجهیزات پیشرفته و نیروی انسانی بیشتر تولید را به انبوه برسانند تا بتوانند بازارهای خارجی و داخلی را در دست بگیرند. قیمت گل بیدمشک در این تجارت نسبت به نمونه های مشابه مناسب تر است. 

انواع عرق بیدمشک کدام اند؟

انواع عرق بیدمشک کدام اند؟عرق بیدمشک هم مانند محصولات گیاهی دیگر انواع مختلفی دارد و با روش های متفاوتی تولید می شود. امروزه صنایع با بکارگیری ایده های جدید و تجهیزات پیشرفته علاوه بر تولید انبوه به تنوع سازی سبد محصولات و سطح کیفی آن کمک زیادی کرده اند. وجود محصولات متنوع در بازار نشان از گستردگی فعالیت تولیدی است و باعث توسعه و پیشرفت روز افزون آن می شود. عرقیات اصل و درجه یک بیشترین فروش را در بازارهای داخلی و خارجی به خود اختصاص می دهند. 

گاهی این عرق با عرقیات دیگری چون گلاب ترکیب می شود که عطر و طعم بیشتری به آن می دهد و بیشتر مصرف کنندگان برای تهیه شربت از آن استفاده می کنند. برخی افراد آن ها با عسل مخلوط کرده و از خواص این ترکیب نهایت استفاده را می برند. تهیه این ترکیبات سلیقه ای بوده و هر کس می تواند متناسب با ذایقه خود را آن را تهیه و میل کند. 

خواص استفاده از عرق بیدمشک

خواص استفاده از عرق بیدمشکهمان طور که گفتیم عرق بیدمشک خواص فراوانی دارد و به همین دلیل در طب سنتی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است. برخی می پرسند که آیا عرق بیدمشک خواب آور است؟ این عرق به عنوان یک مسکن و آرامشبخش عمل می کند و خوابی آرام و راحت را به شما هدیه می دهد. از دیگر فواید آن می توان به:

 • کاهش استرس مهمترین خواص عرق بیدمشک در بارداری است 
 • عرق بیدمشک برای نوزادان باید به صورت کم مصرف شود و به آرامش آن ها کمک می کند
 • مفید بای قلب و اعصاب بوده
 • به درمان کم خونی کمک می کند
 • سردر و سرگیجه را کاهش می دهد
 • فشار خون و قند خون را به طور شگفت انگیزی کاهش می دهد
 • مسکنی قوی برای دردهای عضلانی است
 • رفع سنگ گیسه صفرا

و هزاران خاصیت ناگفته دیگر اشاره کرد. که این ارزش غذایی و دارویی فراوان باعث شهرت آن شده است. از مضرات عرق بیدمشک تنها زیاده روی در مصرف آن است. 

تهیه عرق بیدمشک در اندازه های مختلف

تهیه عرق بیدمشک در اندازه های مختلفعرق بیدمشک پس از تولید در کارخانه توسط دستگاه های مجهز و اتوماتیکی در بطری های مختص با وزن های مختلف بسته بندی و به بازار عرضه می شود. هر بطری وزنی خاص دارد و نرخی مشخص را به خود اختصاص می دهد. روی این بسته ها آرم بهداشت و تاریخ تولید و انقضا حک می شود. استاندارد بودن و سطح کیفی بالا باعث شده تا تهیه کنندگان و خریداران این محصول چه در بازارهای داخلی و خارجی رضایت زیادی از آن داشته باشند و این امر به فروش بیشتر کمک زیادی می کند.

هر مصرف کننده مطابق با نیاز و مصرفی که دارد می تواند محصول را تهیه کند. روش های خرید و تهیه متفاوت است. خریدارانی که فرصت خرید حضوری را ندارند می توانند از طریق سایت های فروشگاهی که تولید کننده راه اندازی کرده خرید کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش انواع عرق بیدمشک در بسته بندی های متنوع در کشور

خرید و فروش انواع عرق بیدمشک در بسته بندی های متنوع در کشور توسط افراد متبحر در این عرصه انجام می شود. مشتری ها برای تهیه نمونه های مختلف این محصول باید به فروش

دیدگاهتان را بنویسید