فروش سایت
خانه / عرق بیدمشک / خرید عمده عرق بیدمشک به قیمت درب کارخانه در کشور

خرید عمده عرق بیدمشک به قیمت درب کارخانه در کشور

مصرف عرقیجات گیاهی از دیرباز در نقاط مختلف جهان رواج داشته است. این محصولات به میزان قابل توجهی در طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرند. عرق بیدمشک، نمونه ای از مهم ترین عصاره های گیاهی است؛ که خواص فوق العاده ای را شامل می شود. روش های مختلفی برای تهیه این عرق وجود دارد. اما برای خرید عمده عرق بیدمشک به قیمت درب کارخانه، باید به نمایندگی های مجاز در سراسر کشور مراجعه نمود.خرید عمده عرق بیدمشک به قیمت درب کارخانه در کشور

فروش عرق بیدمشک به قیمت درب کارخانه در کشور

فروش عرق بیدمشک به قیمت درب کارخانه در کشوربهتر است؛ پیش از پرداختن به مسئله فروش عرق بیدمشک و قیمت آن در کشور تا حدودی آن را معرفی کنیم.
این ماده را می توان به طور خلاصه اسانس به دست آمده از گیاه بیدمشک تعریف نمود. این گیاه از نژاد بید بوده؛ و عطر فوق العاده ای دارد. ارتفاع این گیاه گاهی تا نه متر نیز می رسد. سنبل های بیدمشک، معمولاً در فصل بهار به عمل آمده؛ و برای عرق گیری مورد استفاده قرار می گیرند.

عرق بیدمشک به نوبه خود انواع مختلفی داشته؛ و با قیمت های متنوعی به فروش می رسد. در واقع مسائل گوناگونی می توانند؛ بر قیمت عرق بیدمشک اثرگذار باشند. برخی از این عوامل در ادامه ذکر شده اند:

 • نوع و نژاد گیاه بیدمشک
 • محل کشت و برداشت گیاه
 • مکان و روش عرق گیری
 • کیفیت و میزان خلوص عرق بیدمشک
 • نوع بسته بندی عرقیجات
 • نحوه فروش عرق بیدمشک

در برخی نمایندگی های مجاز سراسر کشور، شاهد فروش عرق بیدمشک به قیمت درب کارخانه می باشیم. بدون شک این گزینه برای مشتریان عمده عرقیجات، بسیار مناسب به نظر می رسد.

خرید عمده عرق بیدمشک در ایران

خرید عمده عرق بیدمشک در ایرانعرق بیدمشک عمده از عبارت های پر جستجوی اینترنتی در ایران است. زیرا به علت شناخته شدن این محصول، اغلب مردم، تمایل دارند؛ که یک بطری از آن را در منزل خود داشته باشند. در نتیجه عطاری ها و فروشگاه های عرضه مواد خوراکی، همواره به دنبال تهیه این اسانس به میزان بالا هستند.

همان گونه که در بخش قبل، اشاره شد؛ منبع خرید عرقیجات به نوبه خود مهم بوده؛ و می تواند؛ بر قیمت نهایی تاثیر بگذارد. همچنین می دانیم؛ که این مسئله برای خریداران عمده بیش از مشتریان معمولی، حائز اهمیت است.
به همین دلیل، بهتر است؛ که برای خرید عمده عرق بیدمشک در ایران به مراکز اصلی تولید یا پخش آن مراجعه نمود. همچنین در این راستا می توان از مراجع معتبر اینترنتی نیز راهنمایی گرفت.

عرق بیدمشک را به شیوه های مختلف مورد مصرف خوراکی قرار می دهند. رایج ترین روش استفاده از این اسانس، تهیه شربت بیدمشک است. این شربت بسیار گوارا بوده؛ و عطر بی نظیری دارد. اما به نظر می رسد؛ که خواص شربت گلاب و بیدمشک به مراتب بیشتر باشد.

تهیه ارزان ترین انواع عرق بیدمشک

تهیه ارزان ترین انواع عرق بیدمشکیکی از مهم ترین سوالاتی که در حوزه طب گیاهی در رابطه به عرقیجات مطرح می شود؛ این است؛ که آیا عرق بیدمشک خواب آور است؟
برای پاسخ به این سوال باید گفت؛ که به طور کلی این اسانس، حاوی مقداری مواد آرامش بخش بوده؛ و همواره به عنوان تقویت کننده اعصاب در طب سنتی توصیه شده است. از آنجا که مهم ترین شرط داشتن یک خواب راحت، آرامش فکر می باشد؛ مصرف عرق یا شربت بیدمشک می تواند؛ نقش یک خواب آورد طبیعی و بسیار موثر را ایفا کند.

عده ای از مشتریان به دنبال تهیه ارزان ترین عرق بیدمشک می باشند. می دانیم؛ که این اسانس به نوبه خود متنوع بوده؛ و اقسام گوناگون آن از نظر کیفیت با هم فرق دارند. اما علاوه بر مسئله کیفیت یا مرغوبیت عرقیجات،مکان و نحوه عرضه آنها نیز بسیار مهم است. از این رو جهت تهیه انواع عرق بیدمشک با ارزان ترین قیمت ممکن، باید به مراکز معتبر پخش مراجعه کرد.

برند های برتر تولید کننده عرق بیدمشک در کشور

برند های برتر تولید کننده عرق بیدمشک در کشورتولید عرق بیدمشک از زمان های بسیار دور رایج بوده؛ و همچنان ادامه دارد. اما امروزه با دو گروه از تولید کنندگان عرقیجات مواجه هستیم. یک گروه با استفاده از روش های سنتی و در کارگاه های کوچک خانگی به کار عرق گیری می پردازند. اما گروه دیگر همان کارخانه های تولید اسانس و عصاره های گیاهی هستند؛ که تولید عرق بیدمشک را با استفاده از دستگاه های مدرن و تکنولوژی روز دنیا انجام می دهند.
به نظر می رسد؛ که تعداد برندهای تولید کننده عرق در کشور روز به روز در حال افزایش است. در نتیجه نام بردن از یک مارک تجاری خاص به عنوان نام برتر، بسیار مشکل خواهد بود. اما به وطر کلی برندهای برتر تولید کننده عرق بیدمشک در ایران، این محصول را با درصد خلوص بالا و در شرایط کاملاً بهداشتی و استاندارد تهیه می کنند. همچنین این شرکت ها بسته بندی های مناسبی را برای عرضه محصولات خود به کار می برند.

صادرات عرق بیدمشک

صادرات عرق بیدمشکدرخت بیدمشک تا حدودی بومی ایران بوده؛ و به همین علت اسانس حاصل از این گیاه، جایگاه خاصی در میان مردم کشورمان داشته است. با گذشت زمان، هنوز هم عرق بیدمشک جایگاه خود را حفظ کرده؛ و نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

در حال حاضر علاوه بر فروش داخلی، شاهد صادرات عرق بیدمشک به خارج از مرزهای ایران می باشیم. این مسئله تا حد زیادی نشان دهنده خواص این ماده خوراکی و البته کیفیت محصولات ایرانی است.

به عنوان مثال در اینجا به برخی از فواید عرق بیدمشک برای نوزادان خواهیم پرداخت:

 • ملین 
 • پایین آورنده طب
 • ضد یرقان
 • آرام بخش و خواب آور
 • تقویت دستگاه گوارش

البته موارد ذکر شده، مختص نوزادان نبوده؛ و درباره بزرگسالان نیز صدق می کند.

به طور کلی عرق بیدمشک را می توان به تنهایی مصرف کرده؛ و یا همراه با گلاب و مقداری شکر، شربت خوشمزه ای از آن تهیه کرد. البته اضافه کردن مقداری تخم شربتی، فواید این معجون را دو چندان می کند.

بازرگانی فروش عرق بیدمشک

بازرگانی فروش عرق بیدمشکبازرگانی فروش عرق بیدمشک، یکی از بهترین منابع تهیه این اسانس مهم به شمار می رود. همان طور که مشخص است؛ این بازرگانی مرکزی برای عرضه یکی از مهم ترین و محبوب ترین عرقیجات می باشد.
شایان ذکر است؛ که در حال حاضر بسیاری از بازرگانی های معتبر فروش، بخشی از فعالیت های تجاری خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند.

اما علت فروش بالای عرق بیدمشک در مراکز و فروشگاه های مواد خوراکی چیست؟ بدون شک پاسخ این سوال را باید در خواص این اسانس جستجو نمود. البته ارائه توضیحات کامل درباره فواید گیاه بیدمشک و فرآورده های آن مبحثی طولانی می طلبد. به عنوان مثال خواص عرق بیدمشک در بارداری عبارتند از:

 • تسکین افسردگی دوران بارداری
 • تقویت اعصاب و آرام بخش
 • تقویت قلب و دستگاه گوارش
 • رفع عطش و خستگی
 • کاهش تنش های جسمی و روحی بارداری

نکته قابل ذکر این است؛ که در دوران بارداری، حتی عرقیجات گیاهی نیز باید با احتیاط و زیر نظر پزشک مصرف شوند.

عرق بیدمشک چیست؟

عرق بیدمشک چیست؟هر چند که اغلب مردم تا حدودی با خواص عرق و شربت بیدمشک در رفع عطش و خستگی آشنا هستند؛ اما حتی برای مصرف کنندگان آن، این سوال مطرح می شود؛ که اصلاً عرق بیدمشک چیست؟
برای پاسخ دادن به این سوال، باید به معرفی گیاه بیدمشک پرداخت. این گیاه بومی آسیای غربی، آسیای مرکزی و اروپاست. پرورش و تکثیر این گیاه از دیرباز در کشور ما رونق داشته؛ و به عنوان گیاه دارویی مورد استفاده قرار گرفته است.

علاوه بر اسانس گیاه از گل خشک بیدمشک نیز برای تهیه دمنوش های گیاهی استفاده می کنند. مهم ترین خواص بیدمشک عبارتند از:

 • تقویت قلب
 • تقویت اعصاب
 • تقویت دستگاه گوارش
 • افزایش اشتها

از نظر گیاه شناسی، بیدمشک را درختچه ای از خانواده بید تعریف کرده اند. یکی از نکات جالب در مورد گیاه بیدمشک، این است؛ که شکوفه های آن قبل از برگ ها به بار می نشینند. اسانس یا عرق گیری از این گیاه بسیار رایج بوده؛ و امروزه با دستگاه های پیشرفته انجام می شود.

پرفروش ترین انواع عرق بیدمشک کدام اند؟

پرفروش ترین انواع عرق بیدمشک کدام اند؟انواع عرق بیدمشک را می توان از جنبه های مختلفی مثل گونه یا نژاد گیاه، دسته بندی نمود. علاوه بر این مکان و روش تولید عرق نیز بسیار مهم است. حال ممکن است؛ این سوال مطرح شود؛ که بهترین و پرفروش ترین انواع عرق بیدمشک کدام اند؟
مسلماً نمی توان یک جواب قطعی برای این سوال بیان کرد. زیرا هر کدام از ارقام عرق بیدمشک مشتریان خاص خود را دارند. به عبارت دیگر برخی از مردم عرقیجات سنتی، خانگی یا محلی را ترجیح می دهند. اما از نظر بعضی ها اسانس های کارخانه ای به علت داشتن مجوز ساخت و مسائلی از این قبیل، مطمئن تر هستند.

به طور کلی باید گفت؛ که هر چه عرق بیدمشک، خالص تر، مرغوب تر و طبیعی تر باشد؛ میزان فروش آن بالاتر خواهد بود. در نتیجه باید گفت؛ که پرفروش ترین نمونه های این محصول، بسیار معطر بوده؛ و ظاهر شفافی دارند. زیرا یکی از مهم ترین مشخصه های گیاه بیدمشک، عطر بی نظیر آن است.

تهیه عرق بیدمشک در بسته بندی های متنوع

تهیه عرق بیدمشک در بسته بندی های متنوعتهیه عرق بیدمشک در بسته بندی های متنوع صورت می گیرد. اما رایج ترین بسته بندی موجود برای انواع عرقیجات گیاهی، بطری های شیشه ای می باشند. البته حجم این بطری ها با هم فرق دارد.
گاهی اوقات نیز شاهد فروش عرق بیدمشک در بشکه های بزرگ پلاستیکی می باشیم. به طور معمول مشتریان این نوع بسته بندی ها، خرده فروشان عرقیجات و محصولات گیاهی هستند.

مهم ترین علت تهیه عرق بیدمشک بسته بندی شده توسط مردم را باید به خواص سرشار آن نسبت داد. اما برای بسیاری از مصرف کنندگان این سوال پیش می آید؛ که مثلاً نحوه مصرف عرق بیدمشک در شیردهی چگونه است؟ برای پاسخ به این پرسش، باید گفت؛ که در حالت کلی منعی برای مصرف این اسانس در دوران شیردهی وجود ندارد. مگر این که شاهد علائم غیر طبیعی در بدن نوزاد شوید.

یکی دیگر از سوالات مهم، این است؛ که عرق بیدمشک گرم یا سرد است؟ باید گفت؛ که به طور کلی طبع عرق بیدمشک سرد و تر می باشد. از این رو برای رفع عطش در تابستان یا رفع سردردهای ناشی از گرم مزاجی، شربت بیدمشک را تجویز کرده اند.

فروش فله ای عرق بیدمشک در کشور

فروش فله ای عرق بیدمشک در کشورفروشندگان عرق بیدمشک در کشور، این محصول را به صورت فله ای یا بسته بندی شده عرضه می کنند. هر یک از این حالت ها مشتریان ویژه خود را دارند. اما به نظر می رسد؛ فروش فله ای عرق بیدمشک، بیشتر مد نظر کسانی قرار گرفته است؛ که قصد خرید این ماده به میزان بالا را دارند.

فروش فله ای عرق بیدمشک در نقاط مختلف کشور، توسط کارگاه های عرق گیری، نمایندگی های مجاز پخش عرقیجات و بسیاری از عطاری های سنتی صورت می گیرد. به این ترتیب، خریداران می توانند؛ محصول مورد نظر خود را به شکل دلخواه بسته بندی کنند.

شایان ذکر است؛ که علی رغم فواید اسانس های طبیعی، گاهی اوقات مسئله مضرات عرق بیدمشک نیز مطرح می شود. مثلاً در موارد زیر مصرف بیدمشک توصیه نمی شود:

 • افراد دارای قند خون پایین
 • کسانی که زخم های گوارشی دارند.
 • مبتلایان به سرماخوردگی، آنفولانزا و آبله مرغان

عوامل موثر در قیمت گذاری عرق بیدمشک در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری عرق بیدمشک در کشوربرخی از عوامل موثر بر قیمت گذاری عرق بیدمشک در کشور عبارتند از:

 • محل کشت درختچه بیدمشک
 • زمان برداشت گل بیدمشک
 • قیمت گل بیدمشک
 • نژاد گیاه
 • محل تولید
 • مارک یا برند عرقیجات
 • جنس بسته بندی به کار رفته
 • حجم بسته بندی عرق بیدمشک
 • نحوه تجارت محصول

همان گونه که در قسمت های قبلی نیز بیان شد؛ بهترین و مقرون به صرفه ترین راه برای خرید انواع عرق بیدمشک، مراجعه به تولیدی ها یا مراکز اصلی پخش می باشد. زیرا در این حالت فروش کالا بدون هیچ واسطه ای انجام شده؛ و قیمت نهایی پایین می آید. همچنین قیمت خرید عمده عرق، مناسب تر می باشد. این حالت برای مشتریان عمده سراسر کشور، بسیار مناسب است.

ناگفته نماند؛ که امروزه روش های خرید و فروش نیز تغییر کرده اند. به نحوی که شاهد فعالیت بسیاری از مراکز معتبر به صورت اینترنتی می باشیم. قیمت عرق بیدمشک در سایت های مجاز فعال در حوزه فروش عمده اسانس های گیاهی به مراتب مناسب تر از بازار است.

لیست قیمت عرق بیدمشک در کشور

لیست قیمت عرق بیدمشک در کشوربا توجه به آنچه در بخش قبل، گفته شد؛ بدیهی است؛ که در لیست قیمت عرق بیدمشک، ارقام متنوعی را مشاهده کنیم. اما چگونه می توان این لیست قیمت را به دست آورد؟ مطمئن ترین راه برای گرفتن قیمت روز عرقیجات در کشور، کمک گرفتن از اینترنت می باشد. البته منظور ما سایت های معتبری است؛ که مستقیماً در حوزه فروش عرق بیدمشک با قیمت عمده فعالیت می کنند. این سایت ها راه های ارتباطی مناسبی با فروشندگان مجرب دارند.
شایان ذکر است؛ که لیست قیمت روز عرق بیدمشک در کشور، ارقام مختلف این محصول (صنعتی، خانگی، فله ای و …) را شامل می شود.

برای بسیاری از مصرف کنندگان و فعالان حوزه داروهای گیاهی، ارتباط بین عرق بیدمشک و دیابت مطرح است. در این راستا باید گفت؛ که یکی از مهم ترین فواید این اسانس، پایین آوردن قند خون می باشد. به همین دلیل بیماران دیابتی می توانند؛ به راحتی از آن استفاده کنند. البته بهتر است؛ که در این خصوص با پزشک مشورت کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش انواع عرق بیدمشک در بسته بندی های متنوع در کشور

خرید و فروش انواع عرق بیدمشک در بسته بندی های متنوع در کشور توسط افراد متبحر در این عرصه انجام می شود. مشتری ها برای تهیه نمونه های مختلف این محصول باید به فروش

دیدگاهتان را بنویسید