خرید عمده انواع گلاب با ارزان ترین قیمت ها در ایران - مرجع خرید و فروش انواع عرقیات گیاهی طبیعی | عرقیات
فروش سایت
خانه / گلاب / خرید عمده انواع گلاب با ارزان ترین قیمت ها در ایران

خرید عمده انواع گلاب با ارزان ترین قیمت ها در ایران

گلاب گرفته شده از گیاهی با ارزش است که از گل محمدی بدست می آید و به دلیل خواص بی نظیر و عطر و بوی فوق العاده ای که دارد مورد توجه همه افراد است و این ماده ارزشمند به دلیل کاربردهای خوراکی و غیر خوراکی که دارد در کیفیت های مختلف تولید و به صورت های عمده و خرده در بازار خرید و فروش می شود. جهت خرید عمده انواع گلاب در بهترین کیفیت و بالاترین خلوص با قیمت مناسب در بازار می توان به نمایندگی های فروش آن در هر نقطه ای از کشور مراجعه و آن را خرید نمود.

خرید عمده انواع گلاب با ارزان ترین قیمت ها در ایران

انواع گلاب کدام اند؟

انواع گلاب کدام اند؟گلاب در بازار در چندین نوع دیده می شود که فرق آنها در خلوص و کیفیت های آن است و در نوع تولید و میزان مواد اولیه مانند آب و گلاب باهم فرق دارند. یکی از آنها گلاب دو آتیشه است که حین خرید در بسته آن این عنوان ها ذکر شده است.

 • در گلاب دو آتیشه: گلابی که قبلا تهیه شده است را به جای آب در دیگ ریخته و گل های محمدی را نیز با آن مخلوط نموده و طی جوشش برای بار دوم عرق آن گرفته می شود که خلوص و عیار بالایی دارد.
 • گلاب سنگین: نیز نمونه ای دیگر از این گلاب است که میزان گل به کار رفته در آن از میزان آب بیشتر می باشد و در زمان سایه و بدور از آفتاب گل های آن گرفته می شود و از عیار و خلوص بیشتری برخوردار است. گلاب سبک میزان گل با میزان آب به نسبتا متناسب است و از خلوص متوسط برخوردار است.
 • گلاب پس آب: گلابی است که در تولید آن از تفاله های گل و آبی که قبلا گلاب آنها گرفته شده تهیه می شود که از کمترین کیفیت برخوردار است.
 • گلاب زیر عطری: نیز به نوعی تولید می شود که عطر بالایی داشته باشد و هدف از تولید و مصرف آن عطری است که در آن وجود دارد.

عمده فروشی گلاب

عمده فروشی گلابعمده فروشی گلاب در نقاط مختلف کشور وجود دارد که با هدف تامین نیاز بخش های مختلف بازار ایجاد شده است و اقدام به فروش گسترده این محصول در سطح گسترده ای از بازار می کند. لذا همین حضور فعال او باعث دسترسی مشتری به انواع برندهای گلاب در سراسر کشور شده است.

 • برای بهره مندی خواص گلاب برای جوش صورت بهتر است مخلوط آن را با گلاب بر روی صورت استعمال نمود.
 • خواص گلاب برای استرس و افسردگی بسیار مفید است و مقوی قلب می باشد.
 • خواص گلاب برای مردان تاثیر بالایی در افزایش قوای جنسی آنها دارد.
 • گلاب و فشار خون نیز با هم متناسب هستند و گلاب باعث پایین آمدن فشار خون خواهد شد.
 • از دیگر خواص گلاب ضد عفونی کننده کلیه، مقوی کبد، درمان یبوست، نفخ روده،  معده، آرامش بخش، مفید برای پوست و مو، درمان سرماخوردگی و قند خون و … می باشد.

تهیه گلاب با ارزان ترین قیمت ها

تهیه گلاب با ارزان ترین قیمت هاتهیه گلاب با ارزان ترین قیمت ها توسط مراکزی انجام می شود که عرضه کننده بدون واسطه هستند و بنا بر هدفی و بنابر دلایل مختلف انواع عرقیات را با کمترین نرخ عرضه می کنند. برخی مراکز در بازار به تبلیغات گسترده فروشگاه خود پرداخته و جهت جذب مشتری به گونه ای از سود خود کم می کنند و گلاب را با نرخ کم عرصه می نمایند تا فروش خودشان را بالا ببرند.

فروشندگانی در بازار وجود دارد که این محصول را به کسانی که از آنها عمده خرید کننده تخفیفاتی در نظر گرفته و گلاب را با کمترین نرخ عرضه می کنند و برخی مواقع به کسانی که دو یا سه شیشه از گلاب را خرید نمایند یک شیشه را هدیه می دهند.

در فصول عرق گیری نمونه های جدید و تازه گلاب تولید و روانه بازار های سراسر کشور می شود و مراکزی که گلاب را از قبل دارند به دلیل اینکه می خواهند گلاب تازه را خریداری کنند نمونه های قبل را به صورت حراجی در معرض فروش قرار می دهند.

بزرگ ترین بازار فروش گلاب در تهران

بزرگ ترین بازار فروش گلاب در تهرانبزرگترین بازار فروش گلاب در تهران انواع برندها و مدل های آن را در معرضه دید عموم قرار داده و مشتری در این مراکز می تواند به دقت انواع نمونه ها را مشاهده کند و با مقایسه آنها بهترین ها را تهیه کند و از فروشنده آن نیز در مورد نمونه های مختلف تحقیق نموده و اطلاعات کامل را کسب نماید.

تهران به دلیل وسعت بالایی که دارد و به دلیل پایتخت بودن بیشترین تجار و خریداران ایرانی و خارجی را به خود اختصاص داده است و بیشترین عرضه و تقاضا را دارد و بالاترین تولیدی های ایرانی نیز در این شهر دارای دفاتر فروش اند و قراردادهای خود با دیگر خریداران را در تهران انجام می دهند.

همین سبب شده که با مراجعه به بازار آن بزرگترین بازارها را مشاهده نموده و متنوع ترین برندها و نمونه ها را ببینیم و هر خریداری با مراجعه به بازار این شهر می تواند مطابق با سلیقه خود خرید کند.

سریع ترین راه خرید گلاب

سریع ترین راه خرید گلابسریع ترین راه خرید گلاب مراجعه به اینترنت است که در آن می توان هر مدل و برندی را مشاهده نمود. امروزه به دلایل مختلف مانند مشغله خانواده ها و دور بودن آنها از بازار استقبال از سایت های فروش و خرید آنلاین رو به فزونی است و مشتری می تواند با چند کلیک خرید نموده و گلاب را درب منزل تحویل بگیرد.

مزایای خرید آنلاین این است که می توان در هر زمان و مکانی و در هر ساعت از شبانه روز در منزل و یا محل کار خرید نمود و هم کارهای روزمره را نیز انجام داد. در این فروشگاه های مجازی مشتری حق انتخاب بالایی دارد و می تواند در مورد انواع گلاب نیز اطلاعات کاملی بدست آورد و با اطمینان بیشتر خرید کند.

امروزه همه ی فروشندگان خرده و عمده و مراکز با واسطه و مستقیم همزمان با تکنولوژی ارتباطات خرید و فروش خود را بروز انجام می دهند و در سایت ها و شبکه های اجتماعی نیز اقدام به فروش گلاب می کنند.

کارخانجات تولید کننده گلاب

کارخانجات تولید کننده گلابکارخانه تولید کننده گلاب این محصول را با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته ای که در اختیار دارد تولید می کند و در تولید آن بدون دخالت دست و کاملا بهداشتی پیش می رود و مطابق با استانداردهای روز فرآیند تولید را انجام داده و از مواد اولیه خالص نیز در تهیه آن استفاده می کند.

یکی از کارخانه تولید کننده عرقیات قمصر است که مطابق با تکنسین این صنعت و به بهره گیری از آزمایشگاه های کنترل کیفی فعالیت می کند. تولید گلاب به صورت صنعتی بدین صورت است که دستگاه گلاب گیری دارای سه مخزن آب با گل محمدی و اسانس و گلاب است که طی جوشش آب با گل اسانس آن جدا وارد مخزن دوم شده و عرق یا گلاب آن نیز جدا گرفته و وارد مخزن سوم می شود.

در نوع گلاب گیری سنتی مخزن اسانس گیری وجود ندارد و اسانس آن وارد گلاب می شود. در این کارخانجات و کارگاه ها گلاب در بسته بندی های بهداشتی و شیک ارائه شده و وارد بازار می شود.

راهنمای خرید گلاب با کیفیت بالا

راهنمای خرید گلاب با کیفیت بالا

 • حین خرید گلاب باید در اولین قدم به مراکز معتبر مراجعه و برندهای مطمئن را تهیه کرد و به بسته آن نیز توجه نمود و تاریخ تولید و انقضای آن و مشخصات کامل را مشاهده و بعد با اطمینان بیشتری خرید کرد.
 • گلاب سنتی دارای خاصیت، عیار و کیفیت بالایی است و نمونه های دوآتیشه و سنگین نیز از عیار و خاصیت بیشتری برخوردار هستند‌.
 • طعم و بوی گلاب نیز نشانه های خوبی برای اطمینان از خرید است این محصول بی رنگ شفاف و زلال است و به هیچ عنوان رسوبات کدر نباید در آن دیده شود و دارای عطر و بوی بالا بوده و طعم کمی تلخی دارد که بعد از چند ثانیه تلخی آن از زبان دفع می شود و هرگز نباید بوی ترشیدگی بدهد.
 • گلاب درجه یک با ریختن چند قطره آن در کف دست بوی آن کل خانه را بر می دارد.

موارد مصرف گلاب

موارد مصرف گلابگلاب بسته به هدفی که خریدار دارد و بنا به دلیلی که آن را تهیه می کند دارای مصارف مختلفی است. مثلا در صورتی که به جهت خوراکی آن را تهیه کند در انواع شیرینی جات، کیک، کلوچه، چایی، انواع نوشیدنی ها، دسرها، حلوا، شله زرد، بستنی، شکلات، شربت ها، و … استفاده می شود.

در صورتی که برای درمان این محصول خریداری شود معمولا نوشیدن آب و گلاب تهیه شده و مصرف می شود و براساس نوع بیماری ممکن است با دیگر عرقیات مخلوط و استفاده شود. مثلا ترکیبات گلاب با عرق نعنا و عرق بارهنگ برای معده درد مناسب است.

ترکیب عرق بیدمشک و گلاب نیز جهت پیشگیری از بیماری قلبی استفاده می شود. یکی از مصارف آن استعمال گلاب بر روی پوست و مو و شستشو بدن و مو با آن است که در درمان انواع بیماری های پوستی استفاده می شود.

پرفروش ترین انواع گلاب

پرفروش ترین انواع گلابپرفروش ترین انواع گلاب برندی است که طی فرایند تولید آن از مواد خالص استفاده شده و از مواد زائدی در آن به کار نرفته است. مثلا یکی از نکات مهمی که باید حین تولید از آن پیروی شود این است که در تولید عرقیات در باید از مخلوط آب با گل یا برگ یا دانه گیاه استفاده شود و در آن از هیچ گونه ساقه ای یا چوبی استفاده نشود.

بهترین مارک گلاب چیست؟ بهترین مارک گلاب را در بازار می توان جستجو کرد و مراکز فروش نیز برندهایی را که خریداران زیادی دارند از برندهای خوب به حساب می آورند و مشتری نیز جویای برندی است که دارای کیفیت مطلوب و به تناسب آن قیمت مناسبی باشد.

در مناطق مختلف کشور گل محمدی دارای گونه ها و کیفیت های مختلفی است و گلاب آن نیز به تبع از کیفیت های مختلفی بهره مند است‌.

عرضه بدون واسطه گلاب

عرضه بدون واسطه گلابعرضه بدون واسطه گلاب یعنی فروش با حذف واسطه و دلال که در این صورت خرید از مکانهای عرضه کننده مستقیم بسیار با صرفه می باشد و استقبال زیادی از آن می شود. چون گلاب در این مراکز ارزان تر است و بیشتر ارائه دهندگان بدون واسطه گلاب را عمده به فروش می رسانند.

امروزه یکی از مهم ترین دلایل گران شدن کالاها مانند گلاب وجود دلال است چون دلال با خرید گلاب ارزان از تولیدی آن را با کمی قیمت بالاتر به دلالی دیگر می فروشد و سودی را برای خود تخصیص می دهد و دلال دوم نیز به همین ترتیب عمل می کند و تا زمانی که این محصول بدست مشتری اصلی برسد گران خواهد شد. 

در هر صورت جهت خرید گلاب به صورت مستقیم می توان به صورت اینترنتی یا حضوری در تولیدی ها یا نمایندگی های آن ها آماده خرید نمود یا نوع و تعداد آن را سفارش داد.

توزیع و پخش یکنواخت گلاب در ایران

توزیع و پخش یکنواخت گلاب در ایرانتوزیع و پخش یکنواخت گلاب در ایران را شرکت هایی عهده دار هستند که به خرید و فروش این محصول می پردازند و با شناخت کم و کیف بازار و با توجه به نیاز هر منطقه به فروش تخصصی این محصول می پردازند و کار اصلی آنها نگهداری تیراژ بالا و حمل و نقل انواع گلاب می باشد.

این مراکز در کشور به وفور دیده می شوند که هر کدام بخشی از بازار را به انحصار خود در آورده و با قبضه آن رهبری بازار را در دست گرفته و نقش مهمی را در این عرصه ایفا می کند. همچنین با فعالیت گسترده ای که با جوامع مختلف دارد دسترسی مشتری را در هر نقطه ای از ایران به هر برندی آسان می کند. 

فروش گلاب توسط توزیع کننده با شناخت کافی از کم و کیف بازار بوده و با تجربه و تخصص کاملی انجام می شود و برخی توزیع کنندگان بزرگ دارای شعبات و کانال های توزیعی در چند استان هستند.

عوامل موثر در قیمت گذاری گلاب

عوامل موثر در قیمت گذاری گلاب

 • در سالی که میزان کشت و برداشت گل محمدی زیاد باشد میزان تولید و عرضه گلاب نیز زیاد می شود در نتیجه قیمت آن نیز کاهش خواهد یافت و بر عکس.
 • هر چه خلوص، کیفیت، عیار گلاب بالاتر باشد گلاب طبیعی تر و ارگانیک است در نتیجه گرانتر خواهد بود.
 • نحوه تولید در نرخ این محصول تاثیر گذار است و قیمت گلاب درجه یک و سنتی و دوآتیشه و سنگین گرانتر خواهد بود چون روش و نوع تولید آنها فرق دارد.
 • هر چه واسطه بین عرضه و خریداری اصلی بیشتر باشد گلاب گرانتر است. 
 • قیمت مواد اولیه و هزینه تولید نیز در نرخ گذاری تاثیرگذار خواهد بود و هر چه گل محمدی با کیفیت تر باشد گرانتر بوده و گلاب تولید شده با آن نیز گران می باشد.
 • نوسانات بازار و متغیر بودن نرخ دلار و سیاست های دولت نیز بر نرخ آن تاثیر گذار است.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پخش گلاب با بالاترین کیفیت ها در کشور

گل ها و گیاهان  موجود در طبیعت در انواع و اقسام مختلفی هستند که از آن ها محصولات متنوعی وارد بازار های معاملاتی می شود. گلاب از جمله فراورده های گل محمدی ا

دیدگاهتان را بنویسید