فروش سایت
خانه / عرق هل / تولید و پخش عرق هل و حراجی آن در کشور

تولید و پخش عرق هل و حراجی آن در کشور

عرق هل طی فرایندی از گیاه هل بدست می آید و عرق آن دسته ای از داروهای سنتی و گیاه آن جزو ادویه جات محسوب می شود که دارای خواص بی نظیری بوده و استقبال زیادی از آن در بازار می شود. این عرق به دلیل طبع گرم و خواصی که دارد اکثر خانواده ها برای تهیه چای و دمنوش از آن بهره می برند و همه با آن آشنایی کامل را دارند. در بازار کشور تولید و پخش عرق هل به صورت گسترده انجام می شود و مراکز زیادی هستند که انواع مختلف این محصول را تولید و در برندهای متنوع و کیفیت عالی وارد بازار می نمایند.

تولید و پخش عرق هل و حراجی آن در کشور

فروش عرق هل در تهران به قیمت روز بازار

فروش عرق هل در تهران به قیمت روز بازارفروش عرق هل در تهران به قیمت روز بازار توسط مراکز متعددی صورت می گیرد که انواع برندها و کیفیت های آن را عرضه می کنند و در این مراکز بین کیفیت و قیمت این محصول تناسب وجود دارد و هر چه کیفیت و خلوص آن بیشتر باشد دارای نرخ بیشتری خواهد بود. 

قیمت عرق هل دو آتیشه در بازار با نوع سنتی آن گرانتر است چون علاوه بر خلوص و طبیعی بودن عطر و طعم و خواص بیشتری دارد. هل بسته به گونه های مختلفی که دارد عرق آن در کیفیت های متنوعی تولید می شود که هر کدام دارای نرخ های متفاوتی خواهد بود و خرید عمده و بدون واسطه آن ارزانتر و باصرفه تر می باشد. 

هل بعد از زعفران یکی از ادویه جات گران قیمت است و مسلما عرق آن نیز نرخ بیشتری خواهد داشت چون از خواص و مزایای بیشماری برخوردار می باشد و در نتیجه استقبال زیادی نیز از آن در بازارهای کشور می شود.

حراجی عرق هل در کشور

حراجی عرق هل در کشورمراکز مختلفی هستند که عرقیات هل را بنا به دلایل مختلف به صورت حراجی و با تخفیفات ویژه ای در معرض فروش قرار می دهند. مثلا مراکز که نزدیک به ماه عرق گیری هل است و عرقیات تازه تر را از تولیدی ها وارد می کنند و عرقیات قبلی را به صورت حراجی عرضه می کنند.

برخی مراکز نیز به دلیل عرضه بدون واسطه ای که دارند بدون اینکه از سود خودشان بکاهند ارزان ترین عرق هل را بدست مشتریان می رسانند و به کسانی که عمده خرید کنند تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته اند.

فروشندگانی در بازار دیده می شود که جهت تبلیغات و بازاریابی فروشگاه خود با کم کردن مقداری از سودشان این محصول را با نرخ کمتر عرضه می کنند تا با جذب مشتری فروش خود را بالا ببرند و کسب اعتبار در بازار نمایند.

برند های برتر تولید کننده عرق هل

برند های برتر تولید کننده عرق هلبرندهای معروف عرقیات هل با فعالیت گسترده انواع این محصول را با کیفیت بالا در بازار ارائه نموده و به تامین نیاز بازار می پردازند. آنها با استفاده از تکنسین این صنعت و تجهیزات پیشرفته به بهترین نحو ممکن بهترین عرقیات را تولید و اقدام به فروش آن در بازارهای داخل و خارجی می کنند.

بهترین مارک عرقیات گیاهی در بازار با کسب رضایت مندی مشتری به کیفیت محصول خود اهمیت زیادی می دهد و با بهرمندی از سیستم کنترل کیفیت محصولی مطابق با استاندارد های روز و کاملا سازگار با اصول بهداشتی را روانه بازار می کنند.

کارخانه عرقیات گیاهی کاشان یکی از نمونه کارخانجات معتبر در سطح کشور است که با توجه به نظام مدیریت کیفیت و و نیروی تخصصی خود توانسته با عملکرد درستی به تولید گلاب و عرقیات گیاهی مانند هل و … بپردازد.

لیست شرکت های پخش کننده عرقیات خانگی و صنعتی

لیست شرکت های پخش کننده عرقیات خانگی و صنعتیلیست شرکت های پخش کننده عرقیات خانگی و صنعتی را می توان از سایت های مختلفی بدست آورد. این شرکت ها در وسعت زیادی از کشور فعالیت دارند و گستره وسیعی از بازار را در بر گرفته اند و به انواع برندهای این عرقیات را از تولیدی ها با کمترین نرخ خریداری نموده و با قیمت روز در بازار به فروش می رسانند.

همچنین آنها با خرید و فروش عرق هل عمده رهبری بازار را در دست گرفته اند و با کانال های توزیعی که در اختیار دارند نگهداری و حمل و نقل انواع عرقیات را بر عهده گرفته و در این عرصه نقش مهمی را ایفا می کنند و به دو صورت اینترنتی و حضوری اقدام به فروش این محصول می کنند.

توزیع کننده با جلب اعتماد مشتریان و بررسی و شناخت صحیح بازار با توجه به نیاز هر منطقه به فروش تخصصی انواع عرق هل خانگی و صنعتی پرداخته و نقش مهمی را در این زمینه ایفا می کند.

نمایندگی فروش عرقیات گیاهی در بازار تهران

نمایندگی فروش عرقیات گیاهی در بازار تهراننمایندگی فروش عرقیات گیاهی در بازار تهران به وفور دیده می شود که هر کدام جهت کسب سهم بیشتر از بازار در تلاش اند و در رقابتی که با هم دارند با ارائه بهترین عرقیات با قیمت مناسب مشغول هستند و بخش اعظمی از بازار را در بر گرفته اند.

نمایندگان با یکسان سازی قیمت ها اعتبار بیشتری در بازار کسب نموده اند و مراجعه کنندگان زیادی دارند و با ارتباط مستقیمی که با تولید کننده دارند با معرفی پر فروش ترین نوع عرق به تولید بیشتر و بهتر آن کمک می کنند و اطلاعات و آگاهی های لازمه را نیز در اختیار مشتریان قرار می دهند.

فروشنده عرق هل در این مراکز با شناخت کم و کیف بازار و توجه به نیازهای تلویحی و تصریحی مشتری از یک یا چند برند پشتیبانی می کند و آن را به صورت پراکنده در نقاط مختلف کشور به فروش می رساند.

کشور های وارد کننده عرق هل

کشور های وارد کننده عرق هلکشورهای وارد کننده عرق هل مختلف هستند که یا عرق و یا خود هل را واردات می کنند. مثلا ایران هل را از کشورهایی مانند هند، امارات و پاکستان وارد نموده و عرق آن را گرفته و به کشورهای همسایه مانند ترکیه، عراق و ..‌. صادرات می کند. کشورهای مختلفی هستند که گونه های متنوعی از هل و عرق آن را واردات و صادرات می کنند.

عرق هل به دلیل خواص فراوان و ارزش غذایی بالایی که دارد در بازار های بین المللی نیز از خرید و فروش بالایی برخوردار است و در هر نقطه ای از جهان نیز گونه های مختلف از هل رشد نموده و انواع فرآورده های آن مانند عرق هل وارد بازارهای خارجی می شود.

عرق هل در اوزان مختلف نیم لیتری و یک و یک ونیم لیتری و در ظروف پلاستیکی شفاف واردات و صادرات می شود و برندهای ممتاز و مرغوب آن در سطح جهان دارای جایگاه ویژه می باشد‌.

انواع عرق هل کدام اند؟

انواع عرق هل کدام اند؟انواع عرق هل برمی گردد به طرز تهیه عرق هل چون به دو صورت دو آتیشه و معمولی تولید می شود. همانطور که همه می دانیم عرق از جوشانده هل با آب و تبخیر آن بدست می آید که میزان هل و آب در هر نوعی متفاوت است. مثلا در نوع دو آتیشه از میزان هل بیشتری نسبت به آب در فرایند تولید استفاده می شود ولی در نوع معمولی بین این دو تناسب وجود دارد.

علاوه بر آن عرق هل در دو نوع سنتی و صنعتی نیز تولید می شود که نوع سنتی از گذشته های دور تا کنون مرسوم بوده است و توسط دیگ های مخصوص انجام می شود. لذا در عرق هل صنعتی از مخازنی برای تولید بهره گرفته می شود که بین مخزن آب و هل با مخزنی که عرق وارد آن می شود یک مخزنی وجود دارد که اسانس آن گرفته شده و وارد آن خواهد شد و در اصل سه مخزن وجود دارد.

ولی در نوع عرق هل سنتی فقط دو مخزن یا دو دیگ وجود دارد و یکی مختص آب و هل و دیگری عرق آن وارد آن می شود و دیگ اسانس وجود ندارد. لذا اسانس آن وارد خود عرق می شود و به همین دلیل نوع سنتی دارای عطر و طعم فوق العاده بیشتری بوده و خالص تر و گرانتر است.

مراکز فروش عرقیات گیاهی در سراسر ایران

مراکز فروش عرقیات گیاهی در سراسر ایراندر مراکز فروش عرقیات گیاهی در سراسر کشور برندهای متنوعی ایرانی و خارجی با کیفیت های گوناگون ارائه می شود که هر کدام خریداران خاص خود را دارد. مثلا با مراجعه به نمایشگاه عرقیات تهران و دیگر استان ها می توان هر برندی را خریداری نمود چون به دلیل داشتن تنوع سبد کالایی پاسخگوی هر سلیقه ای هستند.

این مراکز عمده فروش و خرده فروش در سطح کشور که عرضه کننده با واسطه و بدون واسطه هستند همگی در دارای سایت های فروش نیز هستند و به صورت آنلاین نیز اقدام به فروش محصولاتشان می کنند.

برای خرید اینترنتی عرقیات گیاهی بهتر است با مراجعه به سایت های فروش بدون طی کردن مسافت زیاد و هزینه رفت و آمد در هر زمان و مکانی با چند کلیک خرید نمود و کسانی که به دلیل مشغله زیاد وقت رفتن به بازار را ندارند خرید به صورت آنلاین بهترین گزینه برای آنها خواهد بود.

پرفروش ترین انواع عرق هل کدام اند؟

پرفروش ترین انواع عرق هل کدام اند؟پرفروش ترین انواع عرق هل مسلما برندهایی هستند که علاوه بر سود خودشان به رضایتمندی مشتریان نیز فکر می کنند و سعی می کنند علاوه بر بالابردن کیفیت محصولشان عرق را با قیمت مناسب بدست مشتریان برسانند. مثلا با ایجاد نمایندگی دسترسی مشتریان را راحت می کنند. 

عرق هل ارزان قیمت باید کیفیت خوبی هم داشته باشد تا فروش آن بالا رود چون امروزه نیز میزان تقاضای بالا در هر برندی نشان دهنده مرغوبیت آن است. برندهای خوشنام، محبوب و منتخب مردم جهت رفع هر چه بهتر نیاز مصرف کننده فعالیت می کنند.

برای شاخص شدن یک برند در بازارهای داخلی و خارجی باید از اصول مختلفی پیروی نمود. مثلا نشان استاندارد جهانی یا ملی، نشان بهداشتی، نوع بسته بندی، مواد اولیه مرغوب و عدم استفاده از مواد نگهدارنده، و … است.

مثلا در تولید عرقیات نباید از ساقه و چوب گیاه استفاده کرد و فقط باید از گل، دانه یا برگ خالص گیاه استفاده شود. مثلا در تولید عرق هل فقط دانه گیاه و در عرق نعنا فقط برگ گیاه و در تولید گلاب فقط گل گیاه استفاده می شود.

مزیت های استفاده از عرق هل

مزیت های استفاده از عرق هلخواص هل در طب اسلامی به شرح زیر می باشد: 

 • طبع هل گرم و خشک است.
 • تقویت و رشد مو
 • پاکسازی پوست صورت
 • درمان لک های صورت
 • درمان خشکی لب
 • درمان آلرژی پوست
 • درمان کننده دیابت و قند خون
 • برای لاغری و کاهش وزن باید هل و زنجبیل و رازیانه را به صورت چای تهیه و مصرف نمود.
 • کاهش دهنده فشار خون و کلسترول و باعث سلامت قلب و عروق
 • تقویت قوای جنسی
 • درمان سکسکه
 • برای کودک جهت سلامت دندان، ترمیم گلبول های قرمز، تقویت استخوان، سیستم عصبی، عضلانی، قلب و افزایش انرژی مفید است.
 • رفع بوی بد دهان
 • مفید برای زنان باردار و جنین
 • درمان سوزش معده ، تهوع و یبوست
 • درمان سردرد و روماتیسم
 • برونشیت، آسم و گرفتگی روده
 • پاکسازی کلیه و کبد و درمان دردهای قاعدگی

چگونه چای هل درست کنیم؟ هل کوبیده شده را با آب می گذاریم می جوشد و بعد از دم کشیدن میل می نماییم. از هل و عرق آن در انواع نان، شیرینی، دسر، دمنوش، نوشیدنی،طبخ غذا و مربا و … به عنوان چاشنی استفاده می شود. 

هل سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مانند نیاسین، پیریدوکسین، ریبوفلاوین، تیامین، ویتامین A, C، سدیم، مس، کلسیم، آهن، پتاسیم، منگنز، فسفر، منیزیم و روی می باشد.

راهنمای خرید عرق هل با کیفیت بالا

راهنمای خرید عرق هل با کیفیت بالا

 •  عرق هل خالص بدون رنگ و شفاف و بدون آلودگی است و کاملا طبیعی و ارگانیک تهیه می شود و جز خود عرق چیزی دیگری نخواهد بود. اگر رنگ آن کدر بود اصل نمی باشد و ممکن است فاسد باشد.
 • تاریخ مصرف و مجوز سازمان غذا و دارو باید در ظرف عرق وجود داشته باشد.
 • به طعم و مزه عرق نیز باید توجه شود چون در صورت اصل نبودن و گذشتن تاریخ آن ممکن است طعم اصلی را نداشته باشد.
 • بهتر است برای اطمینان از خرید از مراکز فروش معتبر و از برند های مطمئن خریداری کرد.

دانه های هل در رنگ های سفید، سبز و سیاه و از گیاه زنجبیلیان است نوع دانه سبز رنگ آن از عطر و بوی قوی تری برخوردار است و ارزش بیشتری دارد عرق آن نیز دارای عطر بیشتری خواهد بود. در نتیجه عرق هل بسته به گونه های مختلف هل دارای میزان عطر و طعم مختلفی است

بازرگانی فروش عرقیات گیاهی

بازرگانی فروش عرقیات گیاهیبازرگانی فروش عرقیات گیاهی در سطح کشور و بازارهای خارجی فعالیت دارد و با واردات و صادرات و عرضه این محصول نیاز مناطق مختلف را رفع می کند. شرکت عرقیات گیاهی نیز در کشور اهمیت زیادی دارد چون دسترسی مصرف کننده را به این عرقیات ایرانی و خارجی راحت می کند.

خریداران این عرقیات و عرق هل این محصول را به دو صورت خرده و عمده تهیه می کنند که خریداران خرده افرادی هستند که جهت مصرف شخصی خود عرق را تهیه می کنند. برخی کافی شاپ ها و چایخوری ها و … نیز برای استفاده از این محصول در نوشیدنی های خود آن را بیشتر تعداد بالا تهیه می کنند تا با کاهش هزینه های خود سود بیشتری بدست آورند.

واسطه ها و دلالان در سراسر کشور نیز از جمله خریداران عمده عرق هل هستند و در کشور به خرید و پخش این محصول به صورت حضوری و اینترنتی مشغول می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده عرق هل و توزیع یکنواخت آن در کشور

برای اطلاع یافتن از قیمت عمده عرق هل و توزیع یکنواخت آن در کشور می توانید به فروشگاه هایی که در ایران به راه افتاده اند و به عرضه این محصول ها اقدام می نمایند م

دیدگاهتان را بنویسید